Ikona Hollywood Will Smith w maju ogłosił, że jest zmęczony nadwagą nabraną podczas pandemii i postanowił, że czas na zmiany. Otwarcie przyznał, że ma najgorszą formę w życiu i pragnie totalnie odmienić swoją sylwetkę. Pół roku intensywnych treningów aktora sprawiło, że wygląda coraz lepiej. Na Instagramie napisał Niedziele nie są wymówką do odpoczynku” i opublikował filmik z urywkami z jego treningów. 53-letni aktor wykonywał różne ćwiczenia, w tym sprinty, treningi sportów walki, podciąganie, pompki, brzuszki i trening siłowy. Will Smith jest zdecydowanie blisko osiągnięcia swojego celu!

W maju udostępnił na Instagramie zdjęcie w bokserkach, od którego wszystko się zaczęło. Napisał, że przyrost masy ciała jest efektem napadów objadania się podczas pandemii, a przede wszystkim… jedzenia babeczek o północy. 53-letni aktor ogłosił, że na YouTube będzie można śledzić jego podróż do utraty wagi i uzyskania najlepszej formy swojego życia. Inicjatywa Smitha niespodziewanie zapoczątkowała wyzwanie znane jako #BigWillieChallenge i #DadBodChallenge w mediach społecznościowych. Kilku celebrytów opublikowało podobne zdjęcia i także dołączyło do wyzwania.

 

Polecamy również: Will Smith podczas pandemii zmienił się nie do poznania!

W ciągu ostatnich pięciu miesięcy Smith publikował filmy treningowe na Instagramie i YouTube. Początkowo był niezadowolony z metod stosowanych przez trenera, który chciał przyzwyczaić ciało Willa do ciężkich treningów. Ego Smitha po prostu nie pozwalało mu na wykonywanie ćwiczeń takich jak przysiady ze sztangą bez ciężaru lub używanie hantli o wadze 5 kg do ćwiczenia ramion. Jednak w końcu uległ i szybko wszedł na właściwe tory. Mamy nadzieje, że wkrótce zaprezentuje nam efekt końcowy.

Komentarze (2)
K0currro

Celebryci z calego swojego zycia musza zrobic teledysk.

0
M-ka

Co on ma za masakryczny obrazek na koszulce, który tak eksponuje?

0