SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki -pomoc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 835

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

http://plany.sfd.pl/index.php/mid/49/fid/341/trener/dzienniki

Wiek

16

Waga

70

Wzrost

180

Staż treningowy

0

Obwód pasa

78

Obwód klatki piersiowej

93

Obwód uda

55

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

obecnie nic

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

Dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

sztuki walki,sporty siłowe

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

150-200 /MC

Cel/problem/opis

Brak wiedzy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 251
Witam,jestem tu nowy i proszę wszystkich użytkowników o fachową pomoc.

Zamierzam zacząć ćwiczyć na siłowni,ale niestety nie wiem jak dobrze ułożyć dietę,jakie odżywki stosować i w jaki sposób,jak to połączyć i przede wszystkim jak ułożyć dobry plan treningowy.

Mam 16(w maju kończę 17) lat,masa ciała wynosi ok.70 kg. Kiedyś grałem w piłkę (pasja została do dziś),trenowałem Kickboxing(przestałem z powodu kontuzji stawu kolanowego) więc jestem dość aktywną fizycznie osobą,jednakże chciałbym zwiększyć objętość i siłę swoich mięśni.

Proszę o podanie jakiś stron ,lub nawet gotowych planów (dieta,ćwiczenia ,suplementacja) na których mógłbym się oprzeć.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pierwsza i najwazniejsza kwestia jaki jest cel ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 251
Zwiększenie masy mięśniowej -najbardziej ramion i klatki piersiowej.


Początkowe wartości:


Obwód ramion=30 cm
Obwód klatki piersiowej=93 cm
Obwód brzucha=78 cm
Obwód uda=55 cm
Obwód łydki=37 cm

Wymiary końcowe (wyznaczone):

Obwód ramion=45 cm
Obwód klatki piersiowej=120 cm
Obwód brzucha=85 cm
Obwód uda=68 cm
Obwód łydki=45 cm

Zmieniony przez - Bomba96 w dniu 2013-04-21 16:50:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
co Ty podales ? to sa wymiary jakie masz czy jakie chcesz miec ? bo jak te 1 to nie wiem co to za pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 251
początkowe czyli te które mam obecnie,a wyznaczone (końcowe) to te które chce mieć przechodząc na rzeźbienie.

I potrzebuje porad odnośnie diety,odżywek,planu treningowego przy zwiększaniu masy mięśniowej.Mam nadzieję że teraz zrozumiesz moje zamiary ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ty chcesz rzezbic tak zeby Ci 15 cm wpadlo ? i redukcja w ktorej w pasie przybywa ?



wiesz ile to jest 45 ? jeszcze na rzezbie ? ile na to sie lat pracuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 251
Nie o to mi chodzi, najpierw trening typowo masowy żeby osiągnąć te wymiary podane jako końcowe ,a dopiero po ich osiągnięciu mam zamiar rzeźbić. Jak to mówią "Najpierw masa,później rzeźba" .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1590
Człowieku, czytaj tematy podwieszone!!! https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html zacznij od tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 470 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9366
Ważę 60 kg a mam takie wymiary jak Ty tylko ,że mam bicka większego bo 33 cm. A co do tematu to czytaj https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 

Zapraszam REAKTYWOWAŁEM DZIENNIK-->
http://www.sfd.pl/[DT]_Forcer_Masa_masa_masa_-t1005515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak z deka schudnac i zrobic z tego rzezbe

Następny temat

Pytanie odnośnie diety

WHEY premium