SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki na siłowni, Pierwsze FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Jeśli mam rozumieć chodzi ci o te ćwiczenia na brzuch to tak w pon dół np podnoszenie nóg wisząc na drążku,śr coś na skosy np russian twist i w piątek coś na góre i tu ci mogę polecić odwrócone spięcia czyli robisz tak jak normalne spięcia brzucha tylko naciskasz krzyżem na podłogę.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 471
Dobra to brzuch mam rozpisany. A łapy jak rozdzielić, żeby było prawidłowo :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Do A daj coś na bica do B na trica i będzie dobrze.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 471
Na trica :
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA
A na bica:
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC
może być?; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Może być choć na trica dałbym pompki na poręczach.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 471
też myślałem żeby je dać tylko nie mam gdzie je robić:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Rób wersje z rękami wąsko jako ćwiczenie na trica.Jeszcze zapomniałem dodać Po nogach daj klatę i dopiero plecy.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 471
Przy którym ćwiczeniu wersja z rękami wąsko bo nie mogę zrozumieć :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 522 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5001
do TJUJKA; troche bladzisz, to po co cwiczyc barki skoro biora spory udzial w cw na klate, i w cale nie mniejszy niz triceps? I PO drugie jaki jest sens cwiczyc klate 3 razy w tyg a tric czy bic tylko po 1 czy 2 razy skoro klata to tylko 1 miesien a tric to 3 a bic to 2 miesnie i tylko nie pisz, ze klata to gora, dol, bok, itd.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 471
Ja już nic nie rozumiem ; d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tabata, pare pytan

Następny temat

Plan na mase do oceny

WHEY premium