SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po redukcji ... nowe foty str.11

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
Jak na ten wiek ?! (strzela focha i zamyka sie w sobie) , nie no luzik , wiem ze z pierwszego tloczenia to ja juz nie jestem
Dzieki za mile slowa , dobrze wiedziec ze wylany pot nie tylko w recznik idzie
Sam tez sie dobrze prezentujesz , dobra jakosc miesa
Pozdrawiam .

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
samo życie

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Nie będę owijał w bawełnę.. stara dupa jesteś i tyle ..mały żarcik

Jest naprawdę za***iście ! Zazdroszczę barków

Zmieniony przez - FOG_ w dniu 2010-06-27 23:11:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
Trenuj mlody czlowieku , badz wytrwaly a masa (w tym barki ) sama przyjdzie , w Twoim wieku to ja hohoho
Teraz mi wszyscy beda wiek paluchami wytykac
FOG , z Twoja chudziutka talia , jak juz Ci sie barki rozrosna , to bedzie masakryczny widok
Zreszta juz teraz jest bardzo dobrze . Pozdro .

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10
Nieźle, gratuluje sylwetki :)

PS: Widziałem twoją wypowiedź z 2008 roku "Dwa miechy treningu brzucha z obciazeniem , plus aeroby . A6W to strata czasu . ", skończyłem jakiś czas temu a6w i muszę przyznać ci rację. Nie wiem za bardzo jak trenować dalej i najkorzystniej mięśnie brzucha, na internecie jest masa tego, każdy mówi co innego, tak jak z a6w ludzie piszą, że świetne ćwiczenie, a ja mam wrażenie, że zmarnowałem 6 tyg. Dlatego wolałbym się poradzić kogoś kto ma już niezłe efekty i sporo doświadczenia, mam tu namyśli ciebie :). Jeżeli byłbyś łaska napisać kilka porad na temat treningu brzucha, albo jak według ciebie powinien ten trening wyglądać, na maila [email protected] , to byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
Witam . Sprawa jest w zasadzie prosta . Dla mnie trening brzucha nie rozni sie niczym od treningu np. bicepsa , czy nog .
Trenujac brzuch stosuje rozne cwiczenia i progres w obciazeniach . To ze trenujesz miesnie brzucha tak jak powinno sie to robic , a tych miesni nie widac za bardzo , nie swiadczy o tym ze ich tam nie ma .
Byc moze caly rok chodzisz z kaloryferem , tylko ze jest od "przykryty" warstwa tluszczyku ktory trzeba zbic (aeroby i zbilansowana dieta , lekko na minusie) . Reasumujac , chcesz miec szesciopak ? zrob mase , a potem ja pokaz redukujac sie . Zawsze tak robilem , i zawsze na tym dobrze wychodzilem .

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fat joe przed latem..

Następny temat

przed cyklem,

WHEY premium