SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po przerwie :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 112 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2885
Temat pewnie nie wszystkich dotyczy ale moze ktos sie znajdzie:D
Wiadomo były wakacjie , wyjezdzalo sie sporo sie piło do tego opuszczenie silowni w moim wypadku mialo to miejsce az na 3 miechy.. od tygodnia znow zazynam pakować,, jak tam ze spadkami bo u mnie ciezkooo jak kolo kwietnia/maja 80kg wyciskałem 8 razy tak dzisiaj LEEEDWO 4 razy :) w łapie z 1.5 spadlo tka mi sie wydaje .
pozdro dla was
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3615
Wakacje sie skończyły trzeba strzykawki nabijać i zaczynać od nowa Głowa do góry i ciężary podnoś Mi troszkę też spadło ale raczej z fatu niż z mięśnia no a siła powróciła do stanu z wakacji po 2 tygodniach.
PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
a mój kumpel, nie ćwiczył całe wakacje, przedtem wyciskał 88 kg przy wadze 65 kg, teraz waży tyle samo, i wyciska 90 kg :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20258
Masakra 3 miechy opuszczone jeden posilek dziennie z 80kg wagi spadlo na 71 kg w lapie 3,5cm w dol w pasie 5cm :) a o sile to nie wspomne :/ od tygodnia znow cwicze zakwasy masakryczne :x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
A ja cwicze juz 3 tydzien po przerwie i forma błyskawicznie wraca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26610
a ja nie mialem wakacji to nic nie spadlo

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2631
Ja też nie miałem przerwy wakacyjnej, jeszcze zaczołem pracować fizycznie i wszystko idzie w dobrą strone

"...tylko silny w życiu przetrwa, tylko silny będzie żył..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
A ja... no mialem kilka przerw, mialo po czym spadac i spadlo ale szybko nadrobilem, teraz mam przerwe tygodniowa a po niej biore sie za rekord na plaskiej i w martwym

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
mi przez 2 miesiece spadlo 6 kg i 2 cm w lapie, ale juz wszystko nadrobione po 4 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
forma sie szybko nadrabia..
a u was to spadki makabryczne zeby jak takie miałe to bym sie powiesił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Ja nie miałem spadków tylko przyrosty bo sumiennie ćwiczyłem przez wakacje

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam pytanie???

Następny temat

białko

WHEY premium