SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pośladek miejsce iniekcji, czyli gdzie bić aby nie bolało.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Witam, od niedawna zacząłem się zastanawiać dlaczego możemy znaleźć w internecie, na forach, na filmikach czy na zdjęciach dwa sposoby bicia w pośladek a mianowicie różnią się one miejscem iniekcji. Załączam obrazek aby lepiej to pokazać

Pośladek A : zastrzyk zostaje zaaplikowany w mięsień pośladkowy zwany: GLUTEUS MAXIMUS

Pośladek B : zastrzyk zostaje zaaplikowany w mięsień pośladkowy zwany: GLUTEUS MEDIUS

Także panowie jak to jest sam biję w Maximusa czyli w pośladek A, ale spotkałem się z tym że lekarze czy tam pielęgniarki podają leki iniekcyjne właśnie w pośladek B czyli w Mediusa.

A ty kolego w który poślad bijesz?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
A ja walę głòwnie w B, w A też leci ale mniej. Łatwiej mi jest samodzielnie wykonać zastrzyk w plecy(:. Dwa te miejsca są ok, wal śmiało gdzie ci się podoba.
Ostatnie 6 zastrzykòw z częstotliwością co drugi dzieć poleciało w to samo miejsce w prawe B i lecę dalej bo nic kompletnie nie czuję ani przed, ani po ani w trakcie. Chyba tam gdzie dziabię nie ma nerwòw dodatkowo brak zrostòw. Żeby było śmiesznie celuję w dziurę po ostatnim strzale (:
Daję odpocząć nogom bo mam je ostro podziabane.


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2016-11-20 21:34:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiedziałem, że Ty jesteś taki Michał Anioł współczesny U mnie A.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Doskonaly dobor obiektu do prezentacji

http://www.spotinjections.com/index3.htm ja patrze gdzie wbijac tutaj, niestety oka sie tu nie nacieszy


Edit:
Czy oprocz mnie ma ktos tez problemy z wbijaniem samemu w dupe? Ogolnie to wbijam juz wszedzie, biceps, triceps, klatka, barki, najszersze, uda... a w dupe sam nie zrobie


Zmieniony przez - DeDe_ w dniu 2016-11-20 23:19:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
da się wbić ale kilka razy już mnie skurcze w plecy złapały
lecz staje tyłem do lustra w przedpokoju bo tak mógł by wyjść pomiędzy kręgowy
w biceps i triceps nie wbijałem nigdy po art. w muscle z 15 lat wstecz zulaka o osłabianiu powięzi i zwiększeniu ryzyka zerwania tych 2 mięsni
kiedyś wbiłem wino w łydkę , nie polecam
ogólnie od nastu lat żona mi robi iniekcje w pośladki , nie mam wcale jakiś tam zrostów a iniekcji poszło w setkach lecz od nastu lat sok podgrzewam pod ciepłą wodą i bije igłami 6
jak muszę samemu to barki dla mnie są idealne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Podgrzewasz bo zimny sok bardziej boli czy ciężej wchodzi?
Ja na bicie w dupke mam taki sposób że opieram się bokiem o zlew w łazience, patrzę w lustro i bije. Bez lustra jak ktoś nie wprawiony to nie polecam bic w tylek
Zawsze bilem w uda ale teraz przerzucilem się na poślady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Jak robilem pierwszego strzala w zyciu to wlasnie do lustra i markerem narysowalem kolko na posladzie zeby trafic we wlasciwe miejsce

Nie wiem jak z tym biciem w biceps triceps, ale ludzie wala po 5ml syntholu i trzymaja sie dobrze, ogolnie to raczej w tym sporcie jak sie nie przesadza z ciezarem to sie nic nie zerwie, gorzej jak wlasne ego przejmie kontrole i laduje sie na gryf ile sie da.

Wracajac do zastrzykow moja tez juz mi w poslady, ile bylo stresow i strachu na poczatku jak uczylem, teraz to juz pelen profesionalizm z jej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Kobieca reka podobno najlepsza do szotow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
Niema sie ci głowić, ja robie w poślad bez lustra i jest gicior. Celujesz w gurną zewnęczną część poślada, pare strzałòw i przywykniesz. Jeśli chodzi o pomoc żony to biła mi raz i mnie najbardziej w życiu dupa bolała. Uda zabardzo unerwione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Ja osobiście wole bić w uda, z pośladkami za dużo wyginania się i tak jak Lodzianina łapały mnie skurcze od wykręcania się, a tak siadam sobie wygodnie i w kilka sekund zabieg wykonany, Na początku mi kobieta biła, w sumie dobrze jej szło, ale jak dowiedziała się, że źle wykonana aspiracja może spowodować wpuszczenie soku w żyłę to od tamtej pory mówi "sam sobie ryzykuj"




Zmieniony przez - justtraning w dniu 2016-11-21 11:36:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3544
W b nie polecam i zgadam sie z slawek83 to jak jazda na rowerze :D raz wbijesz pozniej cale zycie wbijasz samodzielnie :D
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testmix, deka,meta, winko

Następny temat

Test prop 1 cykl

WHEY premium