SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecy, a biceps

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 608
pon. klatka, biceps
śro plecy
pia barki, triceps

Pytanie brzmi czy biceps zdąży się zregenerować do środy, bo wtedy jest angażowany także przy plecach.I ogólne pytanie czy taka krótka przerwa pomiędzy bic-plecy nie przeszkadza przy wzroście bicka?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 608
Wiem, że nie :) Plan na plecy będzie wyglądał tak :
wiosłowanie sztangą nachwytem
wiosłowanie hantlami
martwy ciąg
wiosłowanie końcem sztangi.
Na siłce do której chodzę są tylko wolne ciężary.Nad ilością serii i powt. jeszcze pomyśle.Czyli bic przy takim planie się nie przemęczy jeśli bedę go trenował w pon a plecy w środę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
NOGI?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 608
To jeszcze nie jest gotowy plan.Tylko chodzi mi tą przerwę pomiędzy bic-plecy.Plan podałem przykładowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Rozumiem, ale umiesciles w nim wszystkie wazniejsze partie oprocz nog (i brzucha). Wklej wiec cala rozpiske, to bedzie mozna cos powiedziec. Ankieta mile widziana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 608
Plan dopiero zaczne układać.Zawsze coś zmieniam z każdym cyklem w planie.Teraz chcę jakiś inny i pytanie brzmi czy jeżeli pon i środa będą wyglądały tak jak wyżej to nie będzie to problem.Resztę ułożę pod te dwa dni (pon,środa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 608
Plan pewnie był by taki:
pon klatka bic
wto plecy tric
pią barki nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6970
Teraz to żeś dał, wciąż nie uwzględniłeś brzucha, moim zdaniem lepsze połączenie było by takie :

Klatka + przód i bok barku + Triceps
Plecy + tył barku + Biceps
wolne
wolne
Nogi + Brzuch( lub ewentualnie w weekend )

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 608
Cel to oczywiście masa.Brzucha przyznam się, że nie robię na masie (albo sporadycznie).W tym planie co podałeś nie odpowiada mi połączenie klaty i barków oraz pleców i bica, ze względu na to, że bic słabo mi idzie po plecach.A klata-barki.Mniejsze obciążenia to na pewno, ale też biorę takie połączenie pod uwagę.Ale do rzeczy:każdy mówi o planie a jak nie doczekałem się jeszcze odpowiedzi po której bym dopiero zaczął układać dalej plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 608
Albo coś takiego:
pon klatka bic
czw plecy tric
pia barki nogi
I pytanie czy po pierwszym trenigu może nastąpić kolejny dopiero w czwartek.Mogę być tylko 3 razy w tyg na siłce więc 4dniowe plany odpadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Pytanie brzmi czy biceps zdąży się zregenerować do środy, bo wtedy jest angażowany także przy plecach.

Akurat na to pytanie Ci nie odpowiemy, musisz to sprawdzic sam, jesli niezregenerowany biceps bedzie przeszkadzal przy plecach, to trzeba bedzie lekko zmienic rozklad.

I ogólne pytanie czy taka krótka przerwa pomiędzy bic-plecy nie przeszkadza przy wzroście bicka?

Bicepsowi na pewno nie przeszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6970
To możesz dać biceps do klatki a triceps do pleców, ale między tymi dwoma treningami musi być 1 dzień przerwy. Najlepiej było by, gdybyś znalazł 4 dzień na trening, wtedy jest więcej możliwości, i lżejsze treningi.

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do poprawy

Następny temat

Plan FBW na mase do oceny

WHEY premium