SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu w warunkach domowych :)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 88
Witam chciałbym prosić o małą poradę dotyczącą w jaki sposób mógłbym sobie rozłożyć ćwiczenia a mianowicie są to : pompki , przysiady , podciąganie na drążku . Chciałbym w ten sposób zwiększyć swoją siłę , wytrzymałość oraz zwiększyć masę z czym mam wielki problem :)

Wiek: 15
Waga: 60
Wzrost: 175
Cel do osiągnięcia: zwiększenie masy , chęć poprawienia rzeźby górnej partii mięśni oraz wytrzymałości.
Staż : już od jakiegoś miesiąca ćwiczę na drążku , rekord podchwytem to 18 podciągnięć .
Aktywność fizyczna: aktywny udział na w-f :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja odpowiedź z innego podobnego tematu :

Przykładowy trening

1. Przysiady z obciążeniem 4x
2. Podciąganie nachwytem 4x
3. Pompki z obciążeniem 4x
4. Pompki z nogami wyżej 3x
+ po jednym ćwiczeniu na biceps i triceps ale to już mniej ważne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Nie nabierzesz masy budując super wytrzymałość. Te dwa cele trochę się kłócą. I nie oszukujmy się nie wybudujesz ogromnej masy na treningu w domu (tak czy siak dieta w tym wypadku ti podstawa).

Jw., Mass Ci napisal, przeczytaj sobie jeszcze tematy podwieszone w dziale. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 88
Aż tak wielkiej masy osiągnąć nie chcę zależy mi po prostu na tym żeby być trochę grubszym bo widać mi żebra :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Zbudujesz*


Ważąc tyle przy takim wzroście musisz znacznie zwiększyć "racje" żywieniowe, by nabrać masy.



Sry za double, ale nie mogę edytowač na tel.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzeźbę dla początkującego PLAN DO SPRAWDZENIA :)

Następny temat

p90x

forma lato