SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy-nadaje sie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 241
to czaczne 3 etap. a co z drazkiem, wyciagiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 642 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14021
Żadnych wyciągów.Zacznij etap 3, zobaczysz co się będzie działo, jak się będziesz czuł po treningu, na następny dzień i ogólnie w ciągu 2-3 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 241
ok dzieki wielkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podciągaj się na drążku, a wyciąg zostaw na za kilka miechów, bo będziesz musiał " czymś " ten wyciąg ściągać. Czymś, co zbudujesz przez najprostsze FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 642 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14021
Później możesz dokładać do tej "świętej trójcy" kolejne ćwiczenia na wolnych ciężarach:

- podciąganie na drążku
- military press
- pompki na poręczach
- wiosłowanie sztangą w opadzie


Jak nie możesz się podciągać, nie masz na to siły to jest wiele sposobów na początek, które umożliwiają trening na drążku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 241
1.Przysiad
2.Wyciskanie
3.Martwy ciąg
4.Military press
5.Wyciskanie wąskim chwytem z flarowaniem łokci
6.Uginanie ze sztangą

Wszędzie po 4 serie.

bede cwiczyl to. po kilku tyg doloze te,ktorych nie mam a co napisal dawid, bedzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 642 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14021
Podałeś kompletny zestaw i nie wzbogacisz go o to co podałem, możesz jedynie pozamieniać część ćwiczeń na jakieś spośród tych, które podałem.

Ja Ci proponowałem inne rozwiązanie, robisz:

- przysiad ze sztangą
- martwy ciąg
- wyciskanie na płaskiej

patrzysz co się dzieje, jak za 3-4 tyg. jest mało, to dorzucasz 2 ćwiczenia i masz:

- podciąganie na drążku (nawet z pomocami)
- przysiad
- martwy ciąg
- wyciskanie na płaskiej/
- military press

itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 241
dobra dzieki wielkie chlopaki :)
i fbw bedzie to napewno lepsze niz normalne cwiczenie 3 razy w tyg po dwie partie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 642 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14021
Na tym etapie na pewno. Rozwijasz się całościowo, równomiernie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak sił,osłabienie

Następny temat

Trening do oceny(brzuch, nogi, ręce)

WHEY premium