SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy do sprawdzenia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 313
Witam
Ćwiczę od jakiegoś czasu w domu.Zacząłem stosować dietę. Przymierzam się do zakupu odżywki białkowej i kreatyny. Dodatkowo trenuje piłke nożną ok 3 razy w tygodniu i czasami gram w siatkówke.Najbardziej zależy mi na mięśniach pleców. To mój plan treningowy.

A6W codziennie rano (przed posiłkiem)
Poniedziałek
Plecy, triceps
Podciąganie na drązku do klatki nachwytem 4 serie
Podciąganie na drązku do klatki podchwytem 3 serie
Wiosłowanie sztangą 3x12
Przenoszenie hantelki za głowe 2x12
Wyciskanie francuskie hantla jednorącz 3x12
tutaj nie wiem co jeszcze:/

Środa
Klatka, biceps
Wyciskanie na ławce poziomej 4x12
Wyciskanie na ławce skośnej 3x12
Rozpiętki 3x12
Przenoszenie hantli za głowę leżąc na ławce poziomej 2x12
Uginanie przedramion z hantlami podchwytem 3x12
Uginanie przedramion z hantlami uchwyt młotkowy 2x12

Piątek
Podciąganie na drązku do klatki nachwytem 4 serie
Podciąganie na drązku do klatki podchwytem 3 serie
Wiosłowanie sztangą 3x12
Przenoszenie hantelki za głowe 2x12
Wyciskanie francuskie hantla jednorącz 3x12
tutaj nie wiem co jeszcze:/

Sobota
Barki
Wyciskanie sztangi sprzed głowy 3x12
Wyciskanie sztangi zza głowy 3x12
Unoszenie sztangielek bokiem 3x12
Unoszenie sztangielek w opadzie 3x12

Co byście zmienili? Jakieś porady? Będę bardzo wdzięczny.


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 75

Wzrost: 184

Cel treningowy: siła, sucha masa, wytrzymałość

Staż treningowy na słowni: ok 8 miesięcy

Uprawiane inne sporty: Piłka nożna, siatkówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Ławka z reg poziomu,sztanga,hantle,drążek do podciągania,ekspander,obciązenie

Dieta: Stosuje, ciągle udoskonalam

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Odżywka białkowa,kreatyna(mono) witaminki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 581
A gdzie nogi?
Proponuje piątek wyrzucić bo masz te ćwiczenia w poniedziałek a w piątek zrobić barki i nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 313
Treningi mam 2-3 razy w tygodniu więc pomyślałem ze lepiej już odpuścić nogi. Celowo zrobilem 2 razy w tygodniu trening pleców bo na nich mi najbardziej zależy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 581
Mięśnie muszą odpoczywać i przy treningu 2 razy w tygodniu nie odpoczywają zbyt wystarczająco.Radzę zrobić tak jak wyżej napisałem, może ktoś się jeszcze wypowie i doradzi lepiej;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 313
No bardzo bym prosił o opinie kogoś jeszcze. Czy nie przeszkadza robienie A6W przy braniu kreatynki mono Universal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 581
Myśle żę nie przeszkadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 313
Reszta treningu jest wporządku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 581
Jeszcze bym zamienił żeby plecy były z bicepsem a klata z tricepsem.A tak to myślę że dobrze.Szkoda że nikt się nie chce wypowiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 313
Lepiej mi się ćwiczy biceps po klatce bo mam jeszcze siłe. Mniej zmęczony ten mięsień jest:P Ale chyba musze przejśćna normalny split 3 razy w tygodniu bo w połączeniu z treningami to trochę za duży wysiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 581
No jak już uważasz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DRUGI TRENING FBW

Następny temat

Siłka w Azji (; trening w dżungli!

WHEY premium