SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy do oceny/poprawy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
el_hombre

a rozgrzewasz sie porzadnie , wykonujesz przed treningiem rozciaganie dynamiczne ?? czy taka na szybko rozgrzeweczka i ogien ?? Ganty sie poskladaja z czasem , czujesz dyskomfort po treningu , BÓL ?? itd ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 714
jako rozgrzewke robie krazenia ramion tyl/przod, kilka sklonow, pajacykow, dbam o barki, bo kiedys mialem z nimi problemy przez bjj, nie czuje zadnego bolu w trakcie cwiczen jak i po cwiczeniach ale swiadomosc i czucie kazdego ruchu kosci w klacie jest niezbyt "fajne", mam wrazenie jakbym mial sie posypac od srodka

Zmieniony przez - el_hombre w dniu 2011-12-20 11:28:37

"Bez poświęcenia, nie ma zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
el_hombre

Ja nie jestem wstanie ci pomoc w takim przypadku przez internet jesli czujesz duzy dyskomfort , bol lub inne negatywne uczucia KONSULTACJA z specjalistom ci zostaje .

PS: choc ja sam czesto jak wroce z maty i pozniej robie trening silowy na nastepny dzien to strzela wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 714
no wlasnie to jest dziwne bo nie ma zadnego bolu, dyskomfortu, po prostu dziwne uczucie to jest, nic bede dalej cwiczyl, najwyzej sie polamie od srodka

"Bez poświęcenia, nie ma zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 714
Tomasz1405 jako ze jedyny pomagasz mi w tej "wedrowce" mam do Ciebie pytanie, czy robiac przysiady powinienem schodzic tylkiem jak najnizej? bo do tego czasu robilem ja schodzac mniej wiecej do tego poziomu aby uda byly w polozeniu rownoleglym do podlogi

"Bez poświęcenia, nie ma zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
el_hombre

Starasz sie schodzić jak najnizej , pierwsze przysiad to nie kucanie kulturystyczne z zatrzymaniem . w taki sposób możesz sobie zniszczyć kolana i pozatym zmaronowac potencjał tego ćwiczenia a to KRÓL ĆWICZEN.

ty kucałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 714
wiec robilem to zle? czy bylo ok ale moglo byc lepiej?

"Bez poświęcenia, nie ma zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 714
w sumie czytajac ten temat i ogladajac te filmiki w nim to schodze troche wyzej tylko od ludzi na filmikach, schodzac nizej ze sztanga po prostu trudno mi zachowac rownowage, ale popracuje nad tym

"Bez poświęcenia, nie ma zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Tylko dobrze patrz bo tam jest ktore sa beznadziejnie wykonane a ktore maja sens .

powodzenia powolutku , systematyka i bedzie GIT
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od kiedy warto stosować obciążniki?

Następny temat

Split x3

WHEY premium