SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy do oceny/poprawy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
godula

"Jeśli mogę wtrącić parę groszy to uważam że wysoki zakres ruchów 12-15 powt w podstawowych bojach'

Jesteśmy przeciesz na sportowym forum dyskusyjnym , też uważam że takie windowanie do 15 powtórzen niekoniecznie moze być dobre choc jest wielu zwolenników takiego zakresu , osobiscie uważam że 10-12 jest wystarczajace .

Według mnie wysoki zakres - brak precyzji ruchu , a wiec i kulawa technika ( ale to moje osobiste zdanie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 714
dziękuje za wszystkie wskazówki, naprawde doceniam waszą pomoc :) ale jeszcze z tym ciężarem pozostała nierozstrzygnięta kwestia
swoją drogą, jak moge was nagrodzić za pomoc? SOG do każdej pomocnej odpowiedzi czy jak?

"Bez poświęcenia, nie ma zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
el_hombre

Nie jestem wstanie ocenić zacznij od małych cieżarów i stosuj sukceswyne zwiekszanie , pilnuj techniki bo to jest ważne w twoim wypadku , porzadnego jedzenia i wypoczynku i tyle .

12 pełnych technicznych ruchów wtedy dodajesz ciężar by wykonac conajmniej 10 .

jak możesz wynagrodzić " wróc za jakiś czas i pochwal sie efektami "

SOG także jest rodzajem nagrody , inaczej zabawy itd... jak chcesz to klikaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 714
ostatnie pytanie, stały ciężar dla wszystkich serii czy jak w treningu aktualnym co seria to więcej?

"Bez poświęcenia, nie ma zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 714
można usunąć jakoś post? bo ten co napisałem powyżej jest bez sensu i wstyd mi za niego :D

"Bez poświęcenia, nie ma zwycięstwa"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od kiedy warto stosować obciążniki?

Następny temat

Split x3

WHEY premium