SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan redukcji do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 841
Witam serdecznie!
Mam 17 lat, ważę ok. 83kg, mierzę 190 cm wzrostu. Jestem nadciśnieniowcem (pod opieką poradni kardiologicznej). Mam problemy z nadmiarem tkanki tłuszczowej, głównie w okolicach brzucha, ud i pośladków (prawdę powiedziawszy żeberka mi wystają). Moim celem jest pozbycie się 13 kg do lutego (następnie zbudowanie nieco mięśni), a więc 5 miesięcy - 13 kg - 2,6kg miesięcznie - ponad pół kilo tygodniowo.

Planuję:
Dietę z ujemnym bilansem kalorycznym (śniadanie: kawa - nic oprócz płynów mi od rana przez gardło nie przejdzie, obiad: białko+węgle złożone i tłuszcze, kolacja: płatki z mlekiem + w międzyczasie owoce i warzywa),
Trening - każdego dnia w godzinach 17-19 (inaczej nie da rady) jazdę rowerem (20-25 km/h teren górzysty) + a6W wieczorem (ok 22:30); niestety inne formy treningu raczej odpadają - słaba wydolność,
Suplementację - L-Karnityna 2g na pół godziny przed rowerem, Clenburexin 1kaps na czczo, 2kaps przed rowerowaniem + zestaw witamin codziennie wg zaleceń producenta.

Proszę serdecznie o wyjaśnienie mi błędów powyższych założeń, poprawienie, zaproponowanie czegoś innego, dodanie czegoś od siebie etc ;) No chyba, że z powyższymi założeniami mam szansę na osiągnięcie celu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przedewszystkim ułóż dietę redukcyjną, spożywaj minimum 6 posiłków dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 841
6 posiłków dziennie? Nie ma szans. Ani czasowo, ani fizycznie (nie ważne co by to były za posiłki - ew półpłynne typu płatki z mlekiem, ale w szkole odpadają, dla mojego żołądka to po prostu za dużo, niedobrze mi po takiej ilości).
Przeważnie na śniadanie "jem" tylko kawę i osobno łyżkę cukru (gdy zjem coś stałego to jest mi niedobrze przez pół dnia) dorzucam do tego 1kaps l-karnityny i 1kaps Clenbutrexu, następny posiłek dopiero w okolicach godziny 16 (mięsiwo+surówka, czasem ryż lub kasza do tego) i albo od 17ej do okolic 20ej rower (pół godziny przed jazdą 2kaps l-karnityny i 2kaps Clenbutrexu), albo od 17 do 18 zajęcia i rower od 19 do 21 (generalnie staram się nie przemęczać i jeździć ok 30 kilometrów dziennie, choć bywa i 60). Po rowerze jem kolację - białkową, najczęściej jajka w różnej formie lub jakaś rybka (tuńczyk z puszki). Dodatkowo całodzienna suplementacja witaminowa. Wiem, że nie robię tak, jak się powinno, jednakże z mojego punktu widzenia innego wyjścia nie widzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 841
Oczywiście chodziło mi o Clenburexin a nie Clenbutrex.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UMIE KTOS ULOZYC KONKRETNA DIETE ZEBY SPADL BRZUCH?

Następny temat

Dieta do HIIT

WHEY premium