SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na mase

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam potzrebuje jakiego planu treningowego :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
:o
Wyszukiwarka Twym przyjacielem ..
https://www.sfd.pl/search.asp 

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13723
Witam ... niestety nikt nie jest w stanie ci pomoc bez jakiejkolwiek wiedzy o tobie ... wyręcze ekspertów

(1). podaj swoj wiek, wagę, wzrost.
_______________________
(2).Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
_______________________
(3). Stosujesz okresy regeneracyjne ? zmieniasz treningi ? jesli tak to co ile?
_______________________
(4).Jak trenowałeś ostatnio:konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów(z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
_______________________
(5).Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...
_______________________
(6).Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
_______________________
(7).Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
_______________________
(8). czy masz diete ? opisz ile wychodzi b/t/ww. , napisz jakie brałes suplementy (ew. doping)

Odpowiedz na te pytanka i zaraz ktos bardziej kompetentny niz ja udzieli ci pomocy

ppeter123

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam do was PROSBE potrzbuje pomocy. Najpier napisze cos o sobie:
Mam prawie 18 lat am kolo 182 cm wzrostu waze kolo 70 kg cwicze juz od prawie roku od jakiegos pol roku wziolem sie za to bardzo powaznie i systematycznie. W klatce mam 102 cm w bicepsie 31 cm. Szczeze mowiac to moja prosba polega na rozpisaniu mi jakiegos planu treningowego na mase, co sie tyczy diety to mam ja odpowiada mi,
Przedstawie teraz plan wedlug ktorego cwicze przez ostatnie 5 miesiecy

Klatka
Wyciskanie na plaskiej 4x ( 12,10,8,6 )
wyciskanie na skosie 4x ( 12,10,8,6 )
wyciskanie sztangielkami na skosie 4x ( 12,10,8,6 )
rozpietki

Barki :
wyciskanie zza karku 4x ( 12,10,8,6 )
wyciskanie sztangielek na laweczce 4x ( 12,10,8,6 )
unoszenie sztangielek oboracz ( bokiem, stojac ) 4x ( 12,10,8,6 )
unoszenie sztangielek w opadzie 4x ( 12,10,8,6 )
sztruksy 4x ( 12,10,8,6 )
dociaganie sztangielki do brody 4x ( 12,10,8,6 )

Plecy :
dociaganie w szerokim chwycie ( na wyciagu z gory ) za kark 4x(12,10,8,6)
Dociaganie w waskim chwycie do klatrki z gory 4x ( 12,10,8,6 )
dociaganie do brzycha z przodu na wyciago ( poziomo linka idzie ) 4x ( 12,10,8,6 )
wioslowanie 4x ( 12,10,8,6 )

Ramieona ( biceps + triceps + przedramie )
biceps:
Unoszenie sztangi prostej 4x ( 12,10,8,6 )
unoszenie sztangielek 4x ( 12,10,8,6 ) ( mlotkowo )
modlitewnik 4x ( 12,10,8,6 )
czasmi robilem jeszcze izolowane ( w podpoze o wnetrze ud 4x ( 12,10,8,6 )
Triceps:
francuskie wyciskanie do czola 4x ( 12,10,8,6 )
na wyciagu z gory 4x ( 12,10,8,6 )
wyprosty rak ( oburacz ) ze sztangielka siedzac zza glowy 4x (12,10,8,6 )
wyrosty reki ze sztangielka 4x ( 12,10,8,6 )
przeramie to chyba juz nie musze opisywac :)

Jezeli chodzi o czas to nie jest zbyt ograniczony tzn najchetniej cwiczyl bym systemem 2 dni treningu 1 dzien przerwy lub inaczej to juz nie ma roznicy obojetnie. Sprzet mam kompletny chodze na silownie najwieksza najlepiej wyposarzona u mnie w nieduzym miescie :)
TO juz chyba b4edzie wszystko

Moja prosba do was polega na tym iz prosze o pomoc a mianowicie jezeli ktos mogl by mi rozpisac caly trening ( NA MASE ) najbardzie chodzi mi o to aby urosly mi : biceps i troceps
chodzi o szczegolowy trening

Z gory dziekuje za odpowiedz :)
Pozdro 4 all
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
plan bezndzijeny...
a ty nie zakladales juz innego posta o tej samej tematyce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Ceber ... mam prawie identyczne liczby jak ty ... ( wzrost i waga ciała ) ... ćwiczę minimalnie dłużej od Ciebie ... ale z duuużymi przerwami dochodzącymi nawet do 1 miesiąca ... a w bicepsie mam 36 cm ... podczas ćwiczeń 37cm ... musisz "dziwnie" ćwiczyć tego swojego bicepsa bez kitu ... pomachaj większymi ciężarkami ... nie ograniczaj się do 5kg ...

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 964
nie no ja to na poczatku cwiczenia mialem identyczne wymiary i identyczna wage :D a do tego zero tluszczyku :D ale czasami zaluje ze nie mam sklonnosci do tycia, ale plusy to takie ze moge jesc ile wlezie :D i to jest dobre. Ale cwicze i widze duze efekty przez pierwsze 2 miesiace wszystko roslo szybko, teraz troche wolniej ale nadal rosnie :d czyli w bicepcie 35, klatka 108. no i tyle :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2823
****master beznadziejny .. ale to jest typowy plan jak daja instruktorzy na silce dla poczatkujacych.. wiem bo tez tak mialem i wielu moich znajomych tez..a cwiczylismy w innych silowniach

Cytat:
"Moge miec kazda.. tylko zalezy ile ona wypije.." :]

Pozdrowienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no to jak mysla ze dublowanie cwiczen , , za duze serii i ciwczen na male i duze partie , pomijanie partii miensioweych, progresja przy typowo izolowanych cwiceach jest dobra . zwlaszcza dla poczatkujacego to fajnie... chyba krecisz

Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-04-03 16:02:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie a spalania miesni?

Następny temat

kolejny trening na rzeźbe

WHEY premium