SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do sprawdzenia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie wiem co jest w MC takiego niesamowitego. Jest to podstawowe ćwiczenie jak komuś zależy na sile. :P
Słodkiewicz może tak mówić, ale sam martwych ciągów nie robi pewnie, bo i nie ma po co. A jeżeli tak mówił, nie wierzę, że po MC proponował robić wiosła ze sztangą.

Nie traktuj tego jako ataku, ale robienie martwego przed wiosłem to imho średni pomysł, patrząc z punktu czysto kulturystycznego.

Brzusio: Mięśnień jak mięsień, ja jak go porządnie skatuję to mam na nim DOMSy 2 dni. Łydki to jeszcze, ale brzusio i prostowniki wcale tak szybko się nie regenerują. :D

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2013-06-02 23:36:50

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Zobacz na plan, ktory zaproponowalem, po martwym jest sciaganie drazka..
Nie robi, bo nie masa jest teraz jego celem treningowym ( z tego co ogladam ). I moze sobie nie robic, bo ma kupe lat na silowni za soba, tym bardziej, ze nie ma co sie wzorowac na profesjonalistach.
A na poczatku przygody z silka dobrze wyrobic sobie podstawy silowe..

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3204 



Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2013-06-02 23:43:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
kooteK92
I moze sobie nie robic, bo ma kupe lat na silowni za soba, tym bardziej, ze nie ma co sie wzorowac na profesjonalistach.


Ale to Ty go podałeś za przykład, ja tylko odpowiedziałem.

Widzę że jest ściąganie drążka. Co nie zmienia faktu że nie zdążą przez ten czas prostowniki dostatecznie wypocząć.

Nie zmienię zdania że MC to ćwiczenie średnie z punktu czysto kulturystycznego, a na takim treningu się skupiamy.

EDIT: Nie za bardzo rozumiem, co ma do tego czy robi masę czy nie. To że ćwiczenia takie jak MC, wiosło czy siad, zwiększają wyrzut hormonów przez co polepszaja rozwój masy mięsniowej, już dawno obalono. Chyba że chodzi Ci o to że to ćwiczenie wielostawowe, które "świetnei buduje masę" przez atakowanie wielu mięśni na raz?


Przeprasza za przecinki w nieodpowiednich miejscach, nie umiem pisać. xD

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2013-06-02 23:55:15

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Dałem go nie jako przykład do naśladowania, tylko jako przykład fachowca, który wie co robi.
Hm nie dogadamy się, EOT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No, nie przekonasz mnie. Zupełnie inna filozofia treningu. Ja stawiam na rozwój mięśni Ty na rozwój siły. :P

EDIT: A jeżeli MC ma być głównym ćwiczeniem i pierwszym. Wtedy wiosła trzeba dać takei które odciążają prostowniki. Czyli wiosło hanltą lub wiosłowanie półsztangą jednorącz. :P

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2013-06-03 00:03:13

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 335
No więc jeżeli chodzi o ten brzuch to zobaczę jak będę się czuł po poszczególnych treningach(chodź po plecach raczej nie dam rady na pewno bo przy ćwiczeniach na brzuch mam trochę problem z plecami, nie wiem dlaczego ;/,. Po nogach też pewnie będzie ciężko ale zobaczymy na treningu), Generalnie brzuch chciałbym bardziej spalić więc nie wiem czy było by to dobre przy ogólnym treningu na masę robić lżejsze ćwiczenia ale więcej powtórzeń i poświęcić parę minut dłużej na brzuch ? powiedzcie mi czy mogę w ten sposób robić czy nie za bardzo.
Jeżeli chodzi o ćwiczenie klaty na ławce skośnej od razu odpada bo niestety nie posiadam takiej ;p Poręcze i rozpiętki jak najbardziej ok
Jeżeli chodzi o triceps to obydwie propozycje mi nawet odpowiadają więc przetestuje obydwie i zobaczymy jak będzie to u mnie wyglądać. No i nie wiem co z tym MC ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tłuszczu nie spala się miejscowo. Jak nie masz sił to ten brzuch olej zupełnie i już. :P
Jak chcesz budować bardziej siłę podstawową to bierz wersję KootkA92, jak bardzej zależy Ci na miechu bierz moją (oczywiście na wersji KootkA92 mięśnie też będa rosły, głównie że jesteś początkującym).

Powodzenia! :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 335
Nie no brzuch chciałbym też robić ;D zobaczę po pierwszym tygodniu jak będę na siłach i w tedy ocenie w który dzień wpleść ten brzuch ;p Myślę że może wezmę się jeszcze troszkę za silę będę jeść i mam nadzieje w miarę też rosnąć :D ale mimo to dziękuje Wam obojgu na poświęcony czas i pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nogi, plecy i barki. W tych dniach możesz wrzucić. W klate bym nie wrzucał, bo masz tylko jeden dzień wolny po klacie, a potem plecy. Lepiej żeby stabilizatory były na maksa wypoczęte przed pleckami. :D

Oczywiście z tych 3 dni, wybierz jeden/dwa treningi.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2013-06-03 15:10:13

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 335
Podejrzewam ze będę chciał w poniedziałki w treningu nóg wpleść jak dam rade i piątek na treningu barów. Zobaczymy w praktyce, ewentualnie z 10 minut przerwy i dopiero trening brzucha (chyba taka przerwa nie będzie przeszkadzać ? ;p ) a mógłbym prosić o jakiś plan właśnie na brzuch ? Jak dało by rade to byłbym bardzo wdzięczny, sam nie znam za wiele ćwiczeń na brzuch bo mało go trenowałem do tej pory jedynie a6w ale nie dotrwałem do końca niestety ale to bardziej z powodu monotonności tych ćwiczeń, znudziły mi się po prostu ;p a tak to spięcia, brzuszki podciąganie nóg do klatki w zwisie bądź brzuszki głową w dół ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzeźbę

Następny temat

P90X2 a dieta

WHEY premium