SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do sprawdzenia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 24 lata, staz od sierpnia cwiczylem fbw, ale teraz chce trening na mase
ten plan dostalem od kolegi dobry? :
wt
1 martwy ciag na prostych nogach 5s 10p
2 zuraw 4s 10p
3 drazek szeroki nachwyt 5s 10p
4 drazek waski podchwyt 4s 10p

czw
1 push-press (powolne negatywy - tak bylo napisane, ale o co z tym chodzi? ) 5s 10p
2 podciaganie sztangi do brody 3s 10p
3 wznosy sztangielek w sklonie 3s 15p
4 sztruksy ze sztanga za plecami 3s 15p
5 francuskie lezac 5s 15p

sob
1 przysiad 4s 10p
2 przysiad zercher 4s 10p
3 wykroki 3s 10p
4 prostowanie nog na maszynie lezac 2s 15p
5 wznosy na palce siedzac ze sztanga na kolanach 5s 15p
6 wznosy na palce stojac na jednej nodze ze sztangielka 4s 15p

nd
1 wyciskanie na negatywie 5s
2 wyciskanie sztangielek na skosie 3s
4 brama 3s
5 uginanie ze sztanga stojac 3s
6 modlitewnik 3s

moge przeniesc trening z niedzieli na poniedzialek lub srode, bo w nd mam silownie zamknieta ?
dobry ten plan?
chcialbym nim juz zaczac po swietach, ewentualnie co zmienic?
moge juz keratyne? jaka?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak Ronnie 130 na przysiad nieodpisalem wczesniej bo co to za pytanie przeciez post wyzej wlasnie to napisalem
niewiem co widzicie w tym dziwnego, kumpel zacznal tez w ten czas co ja i zrobil jeszcze wiecej
dziwny to raczej mialem przyrost masy, znajomi mnie o koksy oskarzali, nawet niemyslalem ze polowe tego uda mi sie w 5m zrobic, kiedys jak cwiczylem to dobrze jak 1kg w miech wskoczylo, a teraz poszlo w pierwszym miechu 5, pozniej po ponad dwa co miesiac, przez ostatni miech ponizej 1kg, dlatego teraz zmieniam trening i moze jeszcze jakas diete sobie uloze i kreatyne wrzuce
filmik jak bede mial czas to w styczniu zrobie i wrzuce dla niedowiarkow, teraz do sylwka wolne od roboty i silki bo od poczatku grudnia u rodzicow siedze
...niewiem jaki cel mialbym klamac, przeciez przyszeldem tu z prosba, a nie chcac sie chwalic w szczegolnosci ze niema czym, pojade jednak tym splitem, ktory sprawdzil mi Crazy_thug kturemu jeszcze raz wielkie dzieki za sprawdzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Wypełnij ankietę działu:

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
płec: m
wiek: 24
waga: ~80
wzrost: 183
cel: masa
staz: od lipca, na powaznie od sierpnia
sprzet: ful opcja
ostatni plan: od poczatku jeszcze jade na fbw
1 przysiad 4s
2 pendlay row 4s
3 mc 4s
4 pompki na poreczach 4s
5 wyciskanie zolnierskie 3s
wszystko po 12p

ciezary:
-przysiad 130
-mc 142,5
-wyciskanie lezac dawno nierobilem, w lipcu bylo okolo 60kg, ale od tamtej pory sporo sily przyszlo


okrojona ankieta bo z telefonu pisze, reszty i tak niewiem

dodam jeszcze, ze jak zaczynalem to wazylem ok 65kg, na przysiad bralem o polowe mniej niz teraz
jak cos jeszcze to prosze pytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
130 w przysiadzie po 5 miesiącach treningu?

MC też ładnie.Tylko że na takie wyniki większość osób musi popracować dłużej.Albo predyspozycje są albo technika leży.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprawdzisz mi ten plan ronnie220?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest tu ktos kto sprawdzi mi ten trening, niema tu zadnej osoby ktora sie zna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
trening wydaje sie w porządku. na każdego działa co innego. musisz spróbować i zobaczyć. jak masz przeniosić trening to cofnij wszystkie dni o jeden. czyli teraz bedzie poniedzialek, sroda, piatek, sobota. nie zamieniaj ukladu partii w tygodniu

PS: na mase to jest dieta a nie trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki
a kreatyne moge juz brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
możesz już zacząć jak diete masz ogarniętą, wrzuć filmiki MC i siadów, będzie dobry temat żeby pokazać żę z ciężarami się nie trzeba patyczkować

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Dobra,nie odpowiedziałeś na pytanie,więc niejako w ciemno polecę ci plan z tego tematu:

https://www.sfd.pl/Push/Pull/Legs__prośba_o_ocenę-t904338.html


Skoro wcześniej przerabiałeś tylko FBW,push/pull 3 dniowe powinno cię ładnie "porobić".

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak powiększyć skutecznie siłe klatki ...

Następny temat

Push/Pull/Legs - prośba o ocenę

WHEY premium