SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny (moze wydawac sie dziwny)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 442
Płeć : Meszczyzna

Wiek : 16 lat

Waga : 82kg

Wzrost : 186cm

Cel treningowy : wytrzymalosc, szybkosc/impulsowynosc ruchow xd

Staż treningowy na siłowni : 7 miesiecy ale pol roku temu przestalem

Uprawiane inne sporty : koszykowka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sztanga (ciezary do niej), wlasny ciezar ciala, drazek

Dieta : nie posiadam

Przeciwskazania medyczne : nie mam

Zażywane suplementy : nie zazywam choc mam jeszcze ok. 300g monohydratu xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Dobrze ,że uprawiasz jakiś inny sport.Możesz zapytać trenera co do ćw w domu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 442
trener od kosza na pewno nie bedzie mogl mi doradzic xD a trener od muay thai pewnie juz tak, niestety na muay thai jeszcze nie chodze ... no ale wrocmy do glownej kwestii czy moj plan nadaje sie do moich celow czy lepiej postarac sie znalesc inny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
moim zdaniem pompki mozesz robic codziennie.i kombinuj z nimi.zmieniaj rozstawienia rąk, wysokość nog itp.

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ile masz obciażenia do tej sztangi?
planów typu podciaganie.pl 100pompek.pl itd nie polecam,jeśli masz coś z tego obciążenia to da się ułożyć sensowniejsze plany

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 442
dlaczego nie polecasz? ja robilem troche tak zeby zoabczyc i dajmy na to pompki robie szybciej i wiecej ... jesli chodzi o silownie to ja mam sztangielki, sztange obciazenia rozne w sumie ok.100kg, laweczke, drazek ... problem w tym ze teraz troche zmienilo sie tam gdzie mialem silownie, moglbym ustawic to wszystko od nowa ale czy jest w tym sens skoro czesto czytam ze najlepiej ciwczyc wlasnym ciezarem ciala? dlatego wlasnie ulozylem taki plan a nie inny. napisz co myslisz bo ja mam metlik w glowie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Dopiero teraz piszesz ,że masz ławeczkę 3x tyg FBW dwa zestawy A/B .Stwórz coś w oparciu o te zasady które panują w FBW. https://www.sfd.pl/Full_Body_Workout__by_Bery89-t683518.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 442
no tak ale mowie ze trudno z nia bedzie ... a o ile wiem to w SW najscesciej cwicze wlasnym ciezarem ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
Sam przy SW,ćw FBW .Jednak musiałem odstawić siłownię z powodu zwiększenia ilości treningów na 4x tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 442
no to ja sprobuje ulozyc jakis plan i dam do oceny w tym poscie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny i korekty

Następny temat

Plan treningu do oceny

WHEY premium