SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do kretki. POMÓŻCIE!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
Witam speców od Supli. Mam taki mały problem, chodzi o mój pierwszy cykl kretki. Wszystko jest już zakupione i wiem jak co dawkować, tylko nie wiem jaki trening zapodać przy tym 1 cyklu. Myślałem o typowo siłowym bo w tym momencie chyba najbardziej zależy mi na sile, ale zastanawiam się czy nie mam zamałego stażu i czy trening typowo siłowy(ciężary nawet w granicach maxów, mała liczba powt w seriach) nie byłby zbyt dużym obciążeniem dla moich stawów. Może coś o sobie: 17 lat, 178cm, 70kg, ćwicze od około roku, w tym czasie były bodajże 3-4 plany na masę i 1 na wytrzymałość. Co o tym myślicie?

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17102
z tego co mozna wnioskowac po twoim nicku masz 16 lat a w tym iwmku nie jest polecany trening typowo siłowy dlatego jestem za tym aby nie skchodzić poniżej 6 powtórzen. Ale jeżli już chcesz i martwisz się o stawy to kup glukozamine lub kolagen i to napewno troche odciązy Ci stawy. Ale jeżeli juz się zdecydujesz na ten trening to nie radze wykonowyać martwegi i przysiadów. Chyba że sie myle i nie masz 16 lat. to kolagen i glukozamina na stawy.

pozdro

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17102
aha sory nie doczytałem masz 17 lat no ale i tak odradzam martwy i przysiady. i jeżlei już chcesz coś takiego ale siłowy to radze przedział aby nie schodzić poniżej 4-6 powtórzeń a górna granica do 12

pozdro

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
no martwego i tak nie robie, a przysiady robie na maszynie(atlas ćwiczeń gif 1e) z dość małymi obciążeniami, a o tym planie na siłe myślałem żeby maksymalnie wykorzystać możliwości 1 cyklu

Zmieniony przez - Wołek_16 w dniu 2005-08-25 13:38:28

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapomnij o planie siłowym

jak już to idż do działu "alternatywna droga" a dokłanie poczytaj o HST to coś dla Ciebie masa i siła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
odświeżam, zerknie jeszcze ktoś?

Zmieniony przez - Wołek_16 w dniu 2005-08-26 20:54:35

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
hej

ja mam 15 lat i robiłem siłowy trening i nie narzekam

masy troche poszlo po tym, bolały mnie stawy, ale po jakichs 2-3 dniach stosowania ARTREUM przestały mnie boleć


wg mnie możesz robić siłowy choć sie nie poleca, ja nie zaluje ze robiłem, jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
miskrab: 15 lat to hardcor!, a ja pewnie zdecyduje się na masowy z większą progresją np. na klatę: 10-8-6-4, czyli taki masowo-siłowy Pozdro

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
jak zapewne wiesz siła w tym wieku idzie dużo szybciej niż u starszych z większym stażem osób, dlatego stosowałem plan na siłe "tylko" 4 miesiące co sie skończyło przetrenowaniem, ale cel osiągnałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
no nic dzięki, sogi dla Was, dzięki że wogóle przeczytaliście i coś napisaliście bo to już niestety nie to sfd co kiedyś, teraz ciężko wogóle o jakąkolwiek odpowiedź a co mówić o wartościowej poradzie

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
miskarb to samo ze mna

a tak w ogole to ile tyg. max mozna jechac na planie na sile ?;] 4-8 tyg?

Zmieniony przez - kuba1989 w dniu 2005-08-27 11:41:52

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna

Następny temat

Witaminy a kreatyna?

WHEY premium