SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan - czy to ma sens

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887
Z tym martwym ciągiem i przysiadami to w sumie dość ciekawa sprawa. Na forum jak widzę wszyscy mocno zalecają te ćwiczenia, a ja przez półtora miesiąca może ze dwa razy widziałem kogoś kto je wykonuje na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887
Jak rozumiem wszyscy się zgadzacie że lepiej zabrać się za etap 3 z pierwszego roku treningów niż dalej słuchać się mojego super instruktora :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 370
martwy i przysiad to dwa najbardziej podstawowe ćwiczenia, robić je po prostu trzeba, nie patrz na innych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887
Dzięki za pomoc, wprowadzę zmiany i zobaczymy co z tego wyjdzie za kilka miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
tylko nie rzucaj się na duże ciężar od razu, wszystko z głową

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
https://www.sfd.pl/Budowa_masy_mięśniowej_po_czterdziestce_-t817500.html

Proszę, możesz poczytać jeśli Cię to interesuje.

Zmieniony przez - APPRENTICE w dniu 2013-06-05 12:15:19

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887
Mnie interesują istotne różnice w odejściu do treningu w przypadku osób w wieku około 20 i około 35 lat. Chyba muszą takie występować skoro zalecasz postawienie pytania w dziale po 35 roku życia. Niestety w artykule do którego linka wkleiłeś są jakieś straszne bzdury. Żeby nie być gołosłownym zacytuję fragment ""masa mięśniowa i siła reakcji na trening siłowy nie zależy od wieku w żaden konkretny sposób nawet w czwartej dekadzie życia człowieka".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
Henio nie ma zadnych istotnych roznic, jeslibys nam napisal ze masz 20 lat by nawet nie bylo problemu, chodzi o to ze przyrosty bedziesz mogł miec wolniejsze. Ostatnio czytałem o gosciu ktory zaczal cwiczyc w wieku 50 kilku lat teraz ma prawie 80 lat i nadal cwiczy, Mozliwe? na zdrowy rozum - nie, ale najwidoczniej mozna a dodam w dodatku ze bierze udzialw zawodach i nieraz nawet wygrywa z o wiele mlodszymi od siebie zawodnikami. Rob ten etap 3 i nie przejmuj sie ze inni nie robia ani przysiadow ani MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887
Wiem, droczę się trochę z Apprentice za to przeganianie do działu o 35 roku życia :) Jeszcze raz dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
spoko, i u Ciebie przyjda efekty tylko pamietaj o diecie ona jest podstawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy SPLIT

Następny temat

Informacyjny zawrót w głowie - jak trenować ?

WHEY premium