SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan 2 x w tygodniu???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
wow!
niezgorszy plan!dziekuj, od tego weekendu zacznę plan.
mam jedno pytanie-mój błąd bo nie wspomnialem o tym - jak moge zeminić wyciskanie zza karku? to dość trudne ćwiczenie a miałem kontuzję prawego barku, przy tym ćwiczeniu jeszcze niedawno mnie pobolewał..
pozdrawiam serdecznie.
sog ofkors;)

-I want you to hit me as hard as you can..-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wymien mi wyciskania ktore nie sprawiaja Ci bolu , poza tym wersja ktora Ci dalem jest skrocona. Jesli Cie boli dopiero w dolnej fazie to warto sprobowac, bezpieczniej na maszynie lub od biedy atlasie z wysokim ustawieniem uchwytow. Tzn bezpieczniej bo ciezar nie spadnie "na leb, na szyje".
Czekam wiec, i dzieki za Sog...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
jeśli chodzi o ból przy wyciskaniu - boli mnie przendi i boczny akton (takie kłucie) przy dużych ciężarach (przy 6 powtórzeniach) przy wyciskaniu klatki na skosie, wyciskaniu sztangi sojąc, podciąganiu do brody i wyciskaniu zza karku.
ale to przy naprawde forsownym treningu, a takiego raczej nie robię - próowałem porpostu ktore ćwiczenia będa dla tego barku przeciążeniem.

aha-i jeszcze zapomniałem - jakie tempo powtórzeń?robić wolno i maksymalnie spinac czy...? no własnie..przy podciąganiu do brody zaznaczyłes dynamiczmnie - czy chodzi o faze unoszenia, szybko i "zrywnie" a opuszczanie wolno?

Zmieniony przez - Sajra w dniu 2006-09-19 13:50:44

Zmieniony przez - Sajra w dniu 2006-09-19 13:51:21

-I want you to hit me as hard as you can..-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Co do cwiczen na barki decyzje pozostawiam Tobie (sprobuj zachowac jakies podobienstwo w cwiczeniach), probuj krotkich ruchow by uniknac bolu...pelny zakres slabo buduje sile. Ponoc najgorszym cwiczeniem jakie mozesz wykonywac jest pelnozakresowe podciaganie do brody!
https://www.sfd.pl/temat262068-strona12/ 
Na ten temat napisalem wg niektorych kontrowersyjny artykul:
https://www.sfd.pl/temat284100-strona1/ 
..ale wg mnie nie mozna go tak oceniac bo to tylko moja historia!



aha: tempo:
-opuszczanie naturalnym tempem (to pod sztuki walki a nie kulturystyke wydziwiania),
-zatrzymanie na dole (unikasz sprezynowania, i co za tym idzie uzyskasz wieksze przelozenie sily treningowej na maksymalna, a takze wiecej dynamiki),
-przyspieszone podniesienie do gory (w celu poprzwy dynamiki oczywiscie: ponoc optymalne cw dynamiki jest na 85% maxa, ale nie sugeruj sie tym do knca, jest to z pewnoscia cos okolo)

3m sie!


Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-09-19 21:13:48

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

---!! Trening !!--- need

Następny temat

Stojąca w miejscu waga!!!! Pomocy!!!!!

WHEY premium