SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pisanie wypowiedzi - przeczytaj to ważne!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Widze ze wraca znow zła moda czyli pisanie postow sztuka dla sztuki ,ktora czasami jest bardzo ale to bardzo denerwujaca. Kazdy mysli teraz o co temu czlowiekowi chodzi, klepie jakies bzdury i tylko marnuje czas na pisanie takiego artykulu. O co mi chodzi? Przykladowo jakis wirtualny temat z pierwszej reki:

Temat: Co robic po ACT? Jak zbudowac gore klatki?
Autor: Chlopaki co mam robic po skonczonym cyklu ACT , jaki rozpoczac trening? Poza tym pomozcie rozwiazac mi problem bo nie moge zbudowac gory klatki.

Do tematu wchodzi osoba A :
Odpowiada kompletnie od A do Z, wypisując chlopakowi nawet takie szczegoly jak ą ę w alfabecie. Zrob FBW w takiej i owakiej formie tyle i tyle powtrozen. Gore klatki buduj hantlami/sztanga na skosie w gore itp. Jest pelna odpowiedz nic dodac nic ujac, okej autor zadowolony i wg mnie jest koniec tematu. Chyba ze autor bedzie mial watpliwosci o ktore dopyta to temat bedzie brnal dalej.

Alez nie skadze znowu koniec tematu. To by bylo za oczywiste i za piekne.

Wchodzi pozniej jeszcze 4-5 osób ,które piszą:
Pierwsza osoba:
Rob skos w gore i bedzie dobrze.

Druga osoba:
Slynne na SFD : J.W

Trzecia osoba:
Wyciskaj hantlami albo sztanga na skosie w gore.

Czwarta osoba:
Tak jak gadaja koledzy, zacznij wyciskac na lawce skosem do gory i bedzie okej.

Jak czesto takie cos widac w dziale? Za czesto choc to bezsens komplenty.

Sa spam posty zeby nabic sobie tyle postow na ile mamy ochote. Po co sto razy pisac to samo? Bzdura i strasznie denerwuje czytanie 10 takich samych odpowiedzi jak jest ona juz jako pierwsza. Rozumiem kiedy chcemy napisac cos nowego, cos czego w temacie braklo a jest to dla pytającego bardzo wazne. Jesli ktos napisal bzdure i wprowadzil w blad , wtedy rzecza naturalna jest by wejsc i napisac informacje zgodne z prawda. Wtedy owszem ale wchodzic i pisac to co przedmowca lub tylko j.w , tak jak kilka zdań wyżej przytoczylem itd to juz niemal jakas choroba .Musza panowie nad tym popracowac bo to jakies urojenie nizszosci wyzszosci. Sam nie wiem. Trudno mi powiedziec skad to sie bierze ale naprawde to nic dobrego.Hmmm a moze chodzi o to zeby zobaczyc sie na 1szej stronie jako ostatnia osoba udzialajaca wypowiedzi? Zeby kazdy widzial niewazne co piszemy ale wazne ze odpowiedzielismy. Z pelnym szacunkiem niech bedzie tak dla kazdego tylko niech to bedą sensowne odpowiedzi i takie ze ich bytem bedzie bycie ostatnimi( nie dla samego nabiajnia) a z tego wzgledu ze sa na tyle wyczerpujące ze nie ma co do nich dopisac.


pozdrawiam
iV

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2009-03-15 11:21:04

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Moglbym tak robic . Ale piszac juz w poscie tytulowym ze beda sogi nie mam nawet na mysli edytowac i poprawiac posty. Usuwajac komus raz , daje mu znak ze lamie regulamin i on tego drugi raz nie zrobi bo wie ile stracil ,a co stracil? Wszystkie porady w temacie ,ktory zalozyl bo taki cham jak ja wpada nie patrzy ile odpowiedzi i usuwa bez mrugniecia okiem.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 622
kurde jest w tym trochę racji... nie nerwuj się _IvErSoN_ ;)
...
Napisał(a)
Usunięty przez _IvErSoN_ za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
ok jest w tym trochę racji ale...
ludzie który mają problem i naprawdę nie wiedzą jak go rozwiązać poczują się inaczej po odpowiedzi 7 osób niż po odpowiedzi 1, tracąc tym samym możliwość porównania poglądów innych ludzi. po drugie to jest forum jeśli ktoś pyta, to ktoś drugi odpowiada. Nikt z wymienionych przez Ciebie osób nie omijał tematu ani nie łamał regulaminu, co więcej regulamin mówi "
#
Forum służy wymianie informacji i doświadczeń wśród entuzjastów sportu.
#

Każdy ma prawo zadać pytanie lub udzielić odpowiedzi zgodnie z zasadami Regulaminu niezależnie od stopnia zaawansowania.
"

wiadomo są ludzie którym to przeszkadza, ale są też ludzie którym to pomaga więc nie ma sensu robić wojny.
Nie wiem czy istnieją ludzie piszący posty po to żeby nabić sobie wiadomości, ale jeśli tak to ich sprawa. i zwykła głupota.

Zmieniony przez - borat147 w dniu 2009-02-26 11:51:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777715
Borat ale dla mnie wpisywanie j/w lub tego samego co poprzednik to spam i nic innego a jak jest napisane w regulaminie działu za spam grozi BAN .

Jak popatrzysz z innej perspektywy nie użytkownika a moderatora to zauważ że jest nas 3 użytkowników co najmniej kilkudziesięciu którzy wypisują lekko mówiąc rzeczy z kosmosu .Przeglądnij kilkadziesiąt tematów dziennie gdzie w połowie jest spam i powielanie wypowiedzi.

Mi szczerze mówiąc zaczyna brakować cierpliwości , a jak się skończy to za takie posunięcia będę dawać bana i wówczas ostudzę takie działania.

Jestem zdania że jeśli coś się wie to się dzieli wiedzą i to jest mile widziane


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2009-02-26 12:01:45

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
IMO warto sie zorientowac kto na forum dysponuje wysokim poziomem merytoryki w danej dziedzinie i jezeli w 1 poscie odpowie taka osoba w pelni jak od A-Z, brac pod uwage jego zdanie, zaznajomic sie ze zdaniem innych, aczkolwiek z dystansem, jesli wypowie sie druga osoba z podobnym poziomem merytorycznym w temacie warto wziac i rozwazyc obie opcje, po czym wyprobowac jedna jak i druga w jakims odstepie czasu, a pozniej samemu wyciagnac wnioski.
Bolda(doradce), zielen itp nie za darmo sie raczej dostaje, chyba ze poprostu trzeba znac numer konta

Dzieje sie tak a nie inaczej, poniewaz pewne grono ludzi na forum dysponuje dosc obszerna i poparta praktyka wiedza, maja dlugoletni staz, niestety jest tez duzo ludzi na forum ktorzy dopiero zaczynaja cwiczyc, wkrecaja sobie w swoje male glowki ze bog wie co oni nie wiedza i kim oni nie sa ( psychika ), a pozniej chcac nie chcac pisza posty i probuja swoje madrosci przekazywac innym, niestety najczesciej zdarza sie ze te madrosci to o kant dupy mozna roztrzasc.

Dlatego wychodze z zalozenia ze warto czytac i brac pod uwage wszystko, ale miec takze dystans i nie pozbawiac siebie trzezwej oceny sytucaji, a w razie watpliwosci poczekac na kogos kogo poziomu wiedzy mozemy byc pewni, ewentualnie podbijac posta az ktos taki sie nie odezwie


Rion10: "Jestem zdania że jeśli coś się wie to się dzieli wiedzą i to jest mile widziane " - tylko ze to co pisaliscie wyzej, powtarzajace wypowiedzi - ban, j/w - ban itd...tylko czasami wypowiedzi na danym poziomie ktore sie powtarzaja utwierdzaja czlowieka w przekonaniu ze tak powinno byc, dlatego ban raczej powinien byc zapowtarzajace sie odpowiedzi wprowadzajace w blad lub nie zwiazane z tematem / spam, takie jest moje zdanie z punktu uzytkownika, jestem na forum od 2002 roku i nie chce bana za cos co napisze, bo ktos napisal to 3 posty wyzej a ja nie zauwazyloem

Zmieniony przez - zyz w dniu 2009-02-26 12:14:15

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777715
masz rację ale skoro wchodze w temat i widze pełną wypowiedź kogoś i mam to samo do powiedzenia to nie wpisuje tego samego czy "j/w" , mam odmienne zdanie poparte praktyką, wiedzą, wpisuje swoje stanowisko i wymieniamy się argumentami merytorycznymi i to jest fajna sprawa .

Wymiana poglądów , punktów widzenia , doświadczeń to jest to na czym nam zależy spam jest beeeee

pozdrawiam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Trzeba podwiesic, bo Ive ma racje... Po co pisac to samo? Wiesz lub masz takie samo zdanie i nie chcesz nic dodac, to nie nabijaj zbednych postow... Masz inne zdanie lub masz cos do dodania to prosze bardzo...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Chlopaki widzac odpowiedz ktora uwazacie za tozsama z wasza juz jest okej. Chcac wtedy dac znac autorowi ze dostal juz mape z odpowiednia trasa do rozwiazania swojego problemu wystarczy dopisac cos nowego jednak scisle zwiazanego z tym co juz zostalo rozwiane. Ja na to licze, wejsc dopisac cos czego ktos zapomnial, swoja wiedze wykorzystana w praktyce i jakis zloty srodek z takiego okresu etc. Potwierdzic to linkiem,czy chociazby odeslac do podobnej wypowiedzi w innym temacie . Wtedy az milo sie patrzy bo rozwija to wtedy najbardziej autora niz przeczytanie czegos po raz enty. Wiem o co wam chodzi, ze ilosc tych samych odpowiedzi daje do zrozumienia o trafieniu w sedno problemu. Wam zajmuje to chwile, nam moderatorom duzo czasu. Nie mam co straszyc banem ale jeden z kolegow w tym temacie juz blysnal brakiem inteligencji i odpoczywa od forum. Nie ze wzgledu ze ja jestem zlosliwy ale na to ze on nie ma do nas szacunku. Jesli ktos zrobi to nieumyslnie bo temat ma xxstron i przegladanie go calego by poszukac czy ktos tego wczesniej nie napisacl byloby nieco szalone. My mamy taki obowiazek by kazdy temat dokladnie przejrzec ale wy juz niekoniecznie i dlatego moze wynika troche inne podejscie do tej sprawy . W takim wypadku nikt dostanie bana ani ode mnie ani jak mniemam od zadnego innego moderatora tego dzialu. Wszyscy my i wy jestesmy tylko ludzmi. No ale spojrzmy jeszcze inaczej, temat istnie banalny z jednym pytaniem a rozwija sie na kilka stron tylko po to by co druga odpowiedz byla powielona. Nie mam pod reka przykladu ale sami nie raz pewnie widzieliscie podobny przypadek.


pozdrawiam

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2009-02-26 13:35:38

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Jeszcze tak do wypowiedzi zyz jesli to sie powtorzy w miare normalnej ilosci to spoko, ale jak to bedzie z przesada to bede ladowal bany, az sie wszyscy razem nauczymy ladnie rozmawiac na forum...
Dlaczego tak robie? A to dlatego, ze juz kilka razy mi sie zdarzylo, ze 'monitoruje' jakis tam temat, ze tak powiem zaczynam prowadzic typa za reke, a tu patrze na drugi dzien i 2-3 strony powtarzanych wypowiedzi... Zaczyna mnie odrzucac od takiego tematu i go olewam, bo nie chce mi sie czytac 100 postow czt autor zadal jakies pytanie czy juz wszystko wie...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Racja... Też początkowo robiłem śmietnik, ale to pierwszy kontakt z jakimkolwiek forum... Od pierwszego Ban'a chwyciłem zasady ostro za jaja, i wiem o co chodzi... Więc to napewno jest skuteczne i daje do myślenia... Będę się starał wam pomóc i w takiej sytuacji będę odsyłał nadgorliwców do tego tematu... Pozdro

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-02-26 14:22:37

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska na 4 tyg. pomocy ;]

Następny temat

Ekto a 4 dni treningu

WHEY premium