SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pifko jest zdrowe!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem że dla niektórych z was pifko to standard. Niewierzcie ludziom którzy mówią że jest niezdrowe. Pifko jest zdrowe jeżeli pije się max 1 szklankę dziennie. Wierzcie Mi.

Trip
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Temat jest wałkowany i wnioski sa oczywiste.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
a kalorii (pustych) ma tyle co szklanka coli, czyli walnij szklanke coli i lyknij b complex (vit z grupy b) i masz to samo tylko ze bez alkoholu. Do tego dwotlenek wegla chamuje przyswajanie bialka, z.a***iscie zdrowe.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
itak pije nie za czesto ale kolega tez mowil ze jak dobrze pamietam watrobe oczyszcza
pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
jak alkohol oczyszcza mitochondria i wspomaga ich prace ? jak to one musza go przerabiac, a przy diecie kulturystycznej maja i tak trudna prace, co za p.ierdoly wam koledzy opowiadaja...

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Z tego co ja wiem pifko oczyszcza jedynie sumienie,ale tylko na czas określony(procentami i ilością pifka)

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie jest trujace sam lubie sie napic od czasu do czasu ale np. teraz calkowicie zrezygnowalem z alko. jednak wkurza mnie jak ktos wypisuje takie herezje ze jak sie nawali to potem mu sie lepiej cwiczy, lepej to znaczy jak ? ma wiecej sily czy zrobi dwa powtorzenia wiecej ? a co z masa i jakoscia miesni bo tu nie moze byc lepiej skoro alko niszczy bialko (nawet na chemii bylo nie ?) reakcja obronna organizmu jest porownywana do efektu anabolicznego ktorego alkohol niestety nie posiada.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
+ For Mawashi

Paweł Szybalski
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2483
TriP walni sobie "setkę"! Też się lepiej poczujesz!

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodziło mi o uzupełbnienie diety a nie na****** się w p****.

Trip
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
"Chodziło mi o uzupełbnienie diety "


UZUPEŁNIENIE DIETY PIWEM????? Uzupełnieniem w co??? W witamine b??? :((

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Obwód pasa.....moze mniej ??

WHEY premium