SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pifko jest zdrowe!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się z KAINEM.

Nigdy zbyt silny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Czy powinniśmy się absolutnie się wystrzegać alkocholu? Nie - odpowiada ojciec - byle to była szklanka piwa nie nie już dwie. Przyjmijmy taką zasadę szklanka piwa jest lekarstwem zawierającym mnóstwo drogocennych składników, natomiast od drugiej szklanki, która już burzy krew dając rozkoszne poczucie rauszu - zaczyna się niebezpieczeństwo pijaństwa. To jest delikatna granica. Naturalnie aby przyniosło to organizmowi odpowiednie korzyści należy mieć zdrową dietę."

"Nie pijcie , nigdy napojów typu coca-cola ,pepsi. Wszystko co ma w swojej nazwie cola , zawiera ,,narkotyk"."

"Gdybyśmy zwrócili uwagę na to, co jemy i jak jemy, to w naszych warunkach, tych teraźniejszych, nawet najgorszych i ekonomicznie i psychicznie, moglibyśmy 120 lat żyć, bo na tyle mamy zakodowane w Europie nasze siły żywotne. Tyle byśmy żyli bez znajomości słowa lekarz."
Aby tego dokonać należy pić 1 litr mleka dziennie, jeść dużo jajek, jeść także groch i marchewkę i wystrzegać się od sztucznych pokarmów.

//////

Nikomu nie chcę narzucać ani mojej opinii ani diety. Wszystkie "." to słowa z książki natomiast reszta jest troche zmodyfikowana.

Pozdrawiam

Trip
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
1Jaka to ksiązka????? Bo na pewno nie o dietach


2 "Przyjmijmy taką zasadę szklanka piwa jest lekarstwem zawierającym mnóstwo drogocennych składników, " Nadal żadnych faktów!!!!!!! O jakich składnikach mowa????


Nadal mnie nie przekonałeś )

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piszecie, że pivo jest zdrowe to dlaczego po 8 piwach na drugi dzień mnie głowa boli?


Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ksiazki z dolnej polki o zdrowym zywieniu i dlugim zyciu sprzedaje sie po to by zarobic na ludziach i ich checi do zycia.
A z cytatow wynika ze ksiazka jest niwiele warta, moze tyle co papier na ktorym jest wydrukowana.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745


KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio raczej rezygnuje z picia piwa i lepiej się z tym czuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4964
Profesjonalistom to się nie dziwie że nie piją alkoholu ale z co nie których to się śmieje że nie wypiją sobie chociażby na weselu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
A to inna sprawa, ja tam przy okazji (ale nie takiej ze sasiad przyszedl zapalki pozyczyc) lubie sie napic choc wiem ze ujemnie to wplywa na rozwoj ale co tam... raz nie zawsze

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko jest dla ludzi,

alkohol pity z dużym umiarem i czasami - czemu nie?

hm

właśnie pije pierwsze od tygodnia piwko - zywiec bezalkoholowy :) hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Obwód pasa.....moze mniej ??

WHEY premium