SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz na siłownie.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 318
Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym dostać od was kilka rad, ale może zacznijmy od początku. Mam na imię Mateusz lat 20, wzrost 183cm i waga 91kg. Chciałbym zapisać się na siłownię żeby nabrać trochę siły i zrzucić kilka kilo. Ostatnio zaniedbałem się trochę, ale postanowiłem wziąć się za siebie i od pewnego czasu więcej się ruszam i spożywam mniej słodkich czy też tłuściejszych rzeczy i waga mi spada z czego się cieszę, ale chciałbym też nabrać trochę siły. Zamierzam wybrać się jednorazowo na siłownie z bratem i zobaczyć jak to jest, jak mi się spodoba to wykupię karnet. I teraz tak czy jeśli będę regularnie chodził na siłownie i po jakimś tam czasie zacznę nabierać siły to czy moja waga nie wzrośnie? Zdaję sobie z tego sprawę, że tkanka mięśniowa rośnie i wtedy masa idzie w górę. Chciałbym ważyć te 75-80kg i mieć trochę krzepy. Nie zamierzam być w przyszłości kulturystą tylko jako tako wyglądać nie jak jakaś parówa:d, a motywacje mam do tego. Tak więc co robić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 318
No to mnie też to czeka;D Czy to normalne, że nie mogę wyprostować rąk w łokciach?

Zmieniony przez - Mati20xD w dniu 2013-06-03 19:38:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 669
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 318
Mam kolegę dietetyka więc z tym problemu nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Idź na siłkę i ćwicz. Na początek FBW, zacznij od mniejszych ciężarów, ucz się techniki, poznawaj ćwiczenia, napewno Ci się spodoba, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 318
Dzięki na pewno wezmę to pod uwagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
Lepiej kup sobie od razu karnet,pierwsze podejścia niezbyt są udane..nowi ludzie,nowe miejsce,nie wiadomo co,gdzie robić.Wiesz o co chodzi..żebyś nam tu szybko nie zrezygnował :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 318
Jestem już ugadany z bracikiem na poniedziałek. Mam nadzieję, że jakoś to będzie:) Trzeba się w końcu zabrać za siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
Napewno będzie dobrze początki zawsze są trudne ale z czasem będzie coraz lepiej i może Cię to wciągnie na dobre

Zmieniony przez - FighterSSJ w dniu 2013-06-01 13:50:04

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 318
Poczytałem troszkę i na sam początek bym musiał robić tak:

Przysiady ze sztangą
Wyciskanie na ławce
Martwy ciąg lub wiosłowanie ze sztangą

Wszystko po 3/4 s po 12/15 powtórzeń 3 razy w tygodniu czyli pon. śr. pt. a co w wtorek i czwartek? Jakieś propozycję?


Zmieniony przez - Mati20xD w dniu 2013-06-01 20:35:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 razy w tygodniu to trzy razy w tygodniu :)

Zmieniony przez - Janek96 w dniu 2013-06-02 20:39:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Aero sobie pokręć w dni nietreningowe.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa,glutamina,kreatyna,kazeina,nitropump

Następny temat

Klatka?

WHEY premium