SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz na siłce...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
mimo ze domowe siłownie maja klimat to jak masz pieniążki zeby sie zapisac na profesjonalna to sie nie zastanawiaj nawet(ja osobiscie niebardzo mam i staram sie w domnu jechac).A glupie komentarze olej zupełnie(pewnosc siebie miej).Zreszta nie sadze zeby ktos zwracał uwage na to ze jestes poczatkujacy jak bede dobre chłopaki na siłce to ci pomoga najwyzej(chyba ze lamus jestes)
ja ci zycze powodzenia.Jak masz zajawke to ja rozwijaj i cwicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3540
Trzeba byc mezczyzna, a nie panienka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
hey biliwiget grzecznie cie prosze o zmiane avatara, bo ten jest juz zajety od samego poczatku przybycia przezemnie na forum , a jestem tu wczesniej od ciebie, długo uzywałem go znów do niego przywróciłem a nie chcem zeby cie błednie ze na kojarzyli, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
Po pierwsze każdy cwaniaczy jak zobaczy innego słabszego taka osobe ktora zaczyna a to jest wiadome ze ten co to mowi sam musial zaczynac bo nikt sie nie rodzi idealnym i od niczego siła nie przyjdzie co do stroju to raczej normalny krotki stroj moze byc kuszulka bez rekawow rozgrzewka przed treningiem jest bardzo ważna nie polecam nikomu cwiczyc od razu moze to spowodowac naderwania mieśni a co gorsze moga byc kontuzje które trzeba bedzie długo leczyc i tak skutki tego wygłupu moga byc widoczne co do cwiczen dla poczatkujacego to ułóz sobie odpowiedni plan na forum jest tego duzo jak chcesz isc na prof. siłke to nie ma problemu a jak chcesz cwiczyc na wlasna reke to standard hantle drazek pompki i jakis prowizoryczny sprzet pyt.6 na siłownie moze isc kazdy nikt nie zabrania tylko wystepnuja głupie komentarze ale o tym napisałem wczesniej masz 16 lat mezczyzna rozwija sie do 21 roku zycia ale w wieku 16 lat zaczac to jest dobrze niektorzy zaczynaja wiele wczesniekj 3-4 miesiace i efekty to bedzie ciezko musiałbys naprawde duzo włożyc pracy i dieta konieczna ale i tak nie bedzie rewelacji a co do ostatniego pytania to kazdy ma zawsze obawy przed rozpoczeciem cwiczenia czy da sobie rade ale to normalne nie obawiaj sie :D i nabieraj motywacji i siły pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
a tak pozatym to SOG na rozruch :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
dzięki dzięki ;) . Po prostu zeschizowało mnie pare spraw. kumpel w pierwszy dzień na siłce dostał w morde(ale czy akurat tam to nie jestem pewien) i byłem gdzieś na jakiejś stronce, gdziedawali filmiki/foty własnie początkujących i nabijali sie. Ale, już wybrałem, pójde obojętnie co.Co do kasy to sie nie przejmuje, chociaż stałych dochodów nie mam :D .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
hej basswood,nie zauwazylem ze masz taki sam wczesniej jesli dobrze przeczytalem to wrociles do niego czy masz go juz jakis czas.Rozumie cie w pełni ale jestem przywiazany do niego hyhy.
pozatym twoj jest bardziej nebieski.
ale jak byles pierwszy to w sumie cos se znajde wpie*rd*lał sie nie bede(chyba).
odpisz jak to widzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
oj tez bym tak chcial-co do kasy sie nie przejmuje-o w morde ale by bylo uuhuhu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
wróciem do nie go po miesiecznej przerwie, a tak miałem go przez prawie pół roku, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
roznice miedzy nimi sa jakies ale ale skoro byles wczesniej zmienie go w najblizszym czsie.
odp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan masowy do oceny.

Następny temat

Zabudowa wewnętrznej czesci klatki

WHEY premium