SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zabudowa wewnętrznej czesci klatki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
Witam byłem u kumpla i podobno jak sie wyciska sztange waskim chwytem to nie ma sensu robic tego cwiczenia wezej niz szerokosc barków bo wiecej działa na trica a ja robiłem poprzedni cykl chwytem wezszym niz szerokosc barków i jakos szło
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4577
Dokladniej wyciskanie hantli z supinacja :D
i slyszal ja, ale nie sprawdzal, ze jak juz je uniesiemy obracajac to w najwyzszym punkcie spiac klatke jeszcze, podobno dobre ale narazie nie probowalem, wiec It wasn't me jak cos :D
Pozdro 800

"Ortodoksyjność to niemyślenie, brak potrzeby myślenia, ortodoksyjność to nieświadomość" - George Orwell "1984"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
jakos tzn jak?
twoj kumpel ma racje ze to bardziej wchodzi na trica
pozdro

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
jakos to znaczy ze troszke sie tam mieska pojawiło ale wiesz minimalnie ale wtedy czytałem ze sie łokcie odgina na zewnatrz w celu odciazenia trica zeby tak nie pracował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19545
łokcie jak przy wyciskaniu szeroko, tylko łapiesz węższym chwytem (staraj się trzyamć łokcie równolegle do sztangi)
wtedy zminimalizujesz prace tricepsa

Zmieniony przez - sakmajdik w dniu 2006-03-30 18:53:27

Dobry ziomal nie zamula przy jednej cipeczce...
http://*******/wpzm filmy XXX za darmo
http://*******/c9hb 16tys zdjęć XXX za darmo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
w waskim chwycie nie ufalbym sztandze tylko wzialbym sie za hantle

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2278
Popieram. Jeśli chodzi o wewnętrszną część mięśni klatki to polecam wyciskanie sztangielek i sciskanie ich ze soba na samiej górze.

Zmieniony przez - Hellsmess w dniu 2006-03-30 22:59:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
Hellsmess co masz na mysli piszac: sciskanie ich ze soba na samiej górze ?
nierozumiem za bardzo

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2278
Ja je tak zawsze sciskam na samej górze i wypycham jeszcze bardziej do góry żęby maksymalnie napiąć środek (i góre bo ja walcze głównie z środkową cześcią góry)klaty.

(Ściskam jak przy końcówce ruchu w rozpietkach)

Zmieniony przez - Hellsmess w dniu 2006-03-30 23:09:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
nie psz ze sciszkasz bo moze ludzie Cie nie rozumieja poprosty dociskasz 1 do 2 o to Ci zapewne chodzi heheh nie musisz dziekowac ze pomogłem Ci ise wysłowic dzis pomagam bezinteresownie i nawet sogacza nie chce heheh :0 POZDRO !!!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
dalej nie rozumiem, kiedy hantle masz juz w gorze to wypychasz jeszcze wyzej barkami i sciagasz barki ku sobie ??
bo jezeli tak to robisz powazny blad

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2278
Nie. Chodzi mi o to, że staram się napiąć jak najmocniej klatke dociskając do siebie sztangielki. Z tym że koncentruje się żeby jak najmocniej napiąć to priorytetową cześć mięśnia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy raz na siłce...

Następny temat

pomocy

WHEY premium