SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl enan solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
ryba266
Czyli po robocie w kiblu hehe

Sterylnosc pomieszczenia pierwsza klasa
3

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ryba266
Szczerze to trochę hardcore jak dla mnie. Nie wiem muszę to przemyśleć, zresztą to i tak nie teraz by leciało tylko pewnie za jakieś dwa miesiące może trzy


Zawsze mozesz tabl zarzucić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Najpierw ogarnij badania jak będzie zastój ,czy lipidy i morfo jest cacy,bo jak nie z mety nici,tylku karny qtas w mostka postaci


Zmieniony przez - acidm w dniu 9/9/2019 3:18:58 PM
3

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
acidm
Najpierw ogarnij badania jak będzie zastój ,czy lipidy i morfo jest cacy,bo jak nie z mety nici,tylku karny qtas w mostka postaci



Zmieniony przez - acidm w dniu 9/9/2019 3:18:58 PM

Badania mam ogarnięte na bieżąco.

Lux1980
ryba266
Słabe rady dajecie
Ja pytam o zastój, jak wykorzystam potencjał tego co mam. Kalorii nie można dokładać w nieskończoność... Ulejesz się jak świnia i tyle będzie z budowanie mięsa.
Pytam jaki środek polecacie dorzucić do budowy dobrej jakościowo masy?


Deka bold tura test .
Tren + test meta pw
Meta inj lub Antek inj
Ale jak oszczędzasz na badaniach to raczej w/w comba nie wchodzą w grę

Nie oszczędzam na badaniach, pisałem nie raz ile płacę za badania. KIlka krotnie więcej za poszczególne badanie i to w euro. Zawsze to co trzeba zbadać mam zbadane, hormony na bieżąco, średnio raz w miesiącu. Reszta też co jakiś czas jest sprawdzana. Wiesz Lux jak Ty nie widzisz różnicy pomiędzy badaniem tego co potrzebne, a topieniem kasy w badania, tylko po to żeby zbadać. Żeby iść wziąć numerek i uśmiechnąć się do piguły i zaliczyć swój "pakiet" Ja nie mam takiej potrzeby, moje wyniki są w normie, hormony pilnowane. Gdzie tu widzisz oszczędność? Wydawanie 1000 pln co miesiąc na badania nie czyni nikogo zdrowszym
Peace
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
A może tura...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ryba266
acidm
Najpierw ogarnij badania jak będzie zastój ,czy lipidy i morfo jest cacy,bo jak nie z mety nici,tylku karny qtas w mostka postaci




Zmieniony przez - acidm w dniu 9/9/2019 3:18:58 PM

Badania mam ogarnięte na bieżąco.

Lux1980
ryba266
Słabe rady dajecie
Ja pytam o zastój, jak wykorzystam potencjał tego co mam. Kalorii nie można dokładać w nieskończoność... Ulejesz się jak świnia i tyle będzie z budowanie mięsa.
Pytam jaki środek polecacie dorzucić do budowy dobrej jakościowo masy?


Deka bold tura test .
Tren + test meta pw
Meta inj lub Antek inj
Ale jak oszczędzasz na badaniach to raczej w/w comba nie wchodzą w grę

Nie oszczędzam na badaniach, pisałem nie raz ile płacę za badania. KIlka krotnie więcej za poszczególne badanie i to w euro. Zawsze to co trzeba zbadać mam zbadane, hormony na bieżąco, średnio raz w miesiącu. Reszta też co jakiś czas jest sprawdzana. Wiesz Lux jak Ty nie widzisz różnicy pomiędzy badaniem tego co potrzebne, a topieniem kasy w badania, tylko po to żeby zbadać. Żeby iść wziąć numerek i uśmiechnąć się do piguły i zaliczyć swój "pakiet" Ja nie mam takiej potrzeby, moje wyniki są w normie, hormony pilnowane. Gdzie tu widzisz oszczędność? Wydawanie 1000 pln co miesiąc na badania nie czyni nikogo zdrowszym
Peace



Z kad ty wiesz ile ja wydaje na badania ?
Wiec opanuj się trochę w swoich wypowiedziach kolego . Ja robię swój panel . Ale nie chodzę do labu odklepać swoje . Bo badania to dla mnie priorytet. Nie neguje tego co robisz , chciałem podkreślić ze im więcej środków , a tym bardziej meta czy Antek , bold czy tura , potrzebuje więcej badań .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
kosta83
A może tura...

Jestem za.
A najlepiej leć testa z primą.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Lux1980
ryba266
acidm
Najpierw ogarnij badania jak będzie zastój ,czy lipidy i morfo jest cacy,bo jak nie z mety nici,tylku karny qtas w mostka postaci





Zmieniony przez - acidm w dniu 9/9/2019 3:18:58 PM

Badania mam ogarnięte na bieżąco.

Lux1980
ryba266
Słabe rady dajecie
Ja pytam o zastój, jak wykorzystam potencjał tego co mam. Kalorii nie można dokładać w nieskończoność... Ulejesz się jak świnia i tyle będzie z budowanie mięsa.
Pytam jaki środek polecacie dorzucić do budowy dobrej jakościowo masy?


Deka bold tura test .
Tren + test meta pw
Meta inj lub Antek inj
Ale jak oszczędzasz na badaniach to raczej w/w comba nie wchodzą w grę

Nie oszczędzam na badaniach, pisałem nie raz ile płacę za badania. KIlka krotnie więcej za poszczególne badanie i to w euro. Zawsze to co trzeba zbadać mam zbadane, hormony na bieżąco, średnio raz w miesiącu. Reszta też co jakiś czas jest sprawdzana. Wiesz Lux jak Ty nie widzisz różnicy pomiędzy badaniem tego co potrzebne, a topieniem kasy w badania, tylko po to żeby zbadać. Żeby iść wziąć numerek i uśmiechnąć się do piguły i zaliczyć swój "pakiet" Ja nie mam takiej potrzeby, moje wyniki są w normie, hormony pilnowane. Gdzie tu widzisz oszczędność? Wydawanie 1000 pln co miesiąc na badania nie czyni nikogo zdrowszym
Peace



Z kad ty wiesz ile ja wydaje na badania ?
Wiec opanuj się trochę w swoich wypowiedziach kolego . Ja robię swój panel . Ale nie chodzę do labu odklepać swoje . Bo badania to dla mnie priorytet. Nie neguje tego co robisz , chciałem podkreślić ze im więcej środków , a tym bardziej meta czy Antek , bold czy tura , potrzebuje więcej badań .


Chciałeś podkreślić? A wyszło jak docinka w ramach kontynuacji naszego pw.
Miałem coś tu jeszcze pocisnąć bo mnie zagotowałeś tym, ale daje na luz.
Pozdrawiam.

Tura wydaje się fajnym pomysłem, muszę się tym zainteresować, poczytać więcej. Z tego co teraz wyczytałem to buduje fajnej jakości mięsień i jest znacznie mniej toksyczna od metki, ale i słabsza od niej. No własnie ciekawe jak z tą toksycznością? bo jak różnica jest nie wielka w porównaniu do mety, a wiadomo meta da konkret kopa.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko luz
Nie było tematu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Fajnie wygląda ta tura i się chyba na nią zdecyduję. Dużym plusem jest dla mnie że nie aromatuzuje do e2. Biorę teraz symex e3d. Ale po podbiciu deki i testa na pewno będę musiał dać e2d. Po dodaniu mety musiałbym pewnie łykać już ed. Albo dodać masteron
50mg będzie ok czy bawić się w mniejsze dawki na początek?

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek. Kiedy zaczac hcg.

Następny temat

2 CYKL W ŻYCIU

WHEY premium