SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl enan solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę tam ciekawe spoiny ;)
Jest dobrze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35042 Napisanych postów 89938 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940874
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Najniżej miałem jakieś 2100 kcal, aktualnie ponad 2400. Moje zero jest przy około 3600. Dokładam 25g węgli tyg. I fat leci bardziej niż jak ciąłem. Może komuś wydawać się to dziwna strategia, ale taki plan wychodzenia z redukcji jest ustalony przez mojego trenera. Ufam mu całkowicie i nie raz pozytywnie mnie zaskoczyły efekty. Generalnie jest to czasochłonne i momentami upierdliwe, ale sprawdza się super. Metabolizm bardzo się nakręca i później masa idzie dobrze. Trzeba być tylko sumiennym w tym. Z tego co mi się wydaję to później te dokładane porcje będą trochę większe. W każdym razie jeszcze kilka ładnych tyg palenia tłuszczu przede mną. A wy jak dokładacie kalorie po redukcji?
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Krzychu79
A okulary gdzie?!?

Krzysiu dla Ciebie i okulary się znajdą
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35042 Napisanych postów 89938 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940874
U mnie wychodzenie z redukcji szło bardzo powoli , delikatnie dokładałem kcal i miałem podobnie , dalej leciał fat i kg w dół...dopiero przy zerowym bilansie waga stanęła...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-14 20:43:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja jak przed chorobskiem zaczanalem, to dalem glodowke 2100kcal, 50gr ww. Zabieg ten mi sie sprawdza bo troche przecierpie, a pozniej jak 100gr wegli dodalem to najedzony i zadowolony. Przez czas choroby to jadlem tylko to na co mialem ochote, bo glodu nie czulem, wiec dwa kroki w tyl. Teraz znowu jem ok tych 2000 i pozniej podbije ww.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Dobrze jest

Mi jeszcze do takiego efektu trochę brakuje, ale obcinam powoli i nigdzie się nie śpieszę (aktualnie +/- 2670kcal).

Ty już bardziej nie tniesz? Dodajesz kcal i później tylko na plus i masa z takiego bf?

Tak czy siak plany mamy podobne bo sam chce w końcu porządną redukcję zrobić, a później lepić miecho

Co do wychodzenia z redukcji to w jakichś ostatnich wywiadach Adam Rębiś mówił, że jeśli klient powiedzmy je już w ostatnich etapach redukcji po 2000/2100kcal to od razu dodaje po 600/800kcal i wskakuje na zero, bez p******enia.
1

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Celem nie była mocna redukcja tylko wycinka przed masą, poprawa wrażliwości insulinowej. Myślę nim wyjdę na zero to i tak jescze trochę poleci. Zreszta mięsa jest nadal mało i nie wydaje mi się żeby dalsze cięcie było tu potrzebne. Trzeba skupić się na budowaniu z głową. I dopiero wtedy, pewnie w przyszłym roku, zrobić konkretna wycinkę i ładna formę. Jescze przed czterdziestką
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Zrobiłem E2 znowu po zwiększeniu symexu na całego tabsa. Przypominam wcześniej miałem pół tabsa e3d. I estradiol był 0.30 teraz na całym tabsie e3d jest 0.10 w normie 0.10 - 0.19. także dolne widelki. Chyba to nie jest za dobrze jak na masę? Lepiej jakby był 2 górnych widełkach. Jest kilka opcji. Tak czy siak chce zwiększyć dawkę testa z e5d na e4d. Tylko czy to wystarczy? Czy mam się bawić w jakieś 3/4 tabsa symexu? Co radzicie ?

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35042 Napisanych postów 89938 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940874
Trochę lipa z tak niskim estro na masie , zdecydowanie lepiej w górnej granicy widełek...
Co do dawkowania nikt Ci dokładnie nie powie , musisz sam sprawdzić każdą opcję i robić badania...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek. Kiedy zaczac hcg.

Następny temat

2 CYKL W ŻYCIU

WHEY premium