SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl enan solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym dał 0.5 tabl przez trzy tyg , czyli 0,5 tabl na week .
Lub z frontem to teraz bym dał 1 tabl , i w kolejne dwa tyg po pół tabl . W żadne ćwiartki bym się nie bawił
Ale poczekaj aż się reszta chłopaków rozpisze


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-06-25 20:50:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
lux ja bym nie zbijał prolki nigdy całkiem mimo brak zmian w samopoczuciu."W Encyclopedia of hormones opisano 100 funkcji prolaktyny, ale książka ta została wydana w 2003 roku, więc trzeba by dodać następne 50...".Prolka po coś jest nam dana ;) to że nie czujesz że Ci się coś dzieje nie znaczy że się nie dzieje.
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Odkąd zacząłem zabawę z teściem to wydaje mi się, że właśnie prolaktyna będzie mi uprzykrzać życie, nawet przed cyklem miałem ja wysoko (ale to też, wiele rzeczy ma na nią wpływ) i odkąd bije to zawsze prolka jest wysoko.

Nigdy nie sprawdzałem jak działa na mnie cab badaniami, ale zawsze gdy prolka była wysoko to 1/4 caba raz na 14 dni wystarczyła (nie cyklicznie, tylko powiedzmy w poniedzialek 1/4 i za 14 dni nastepna cwaiartka i tyle), żeby samopoczucie wróciło do normy.

Ostatnim razem po badaniach, gdy znów prolka była wysoko (choć nadal w widelkach, ale znacznie podwyższona) wrzuciłem 1/2 i po 10 dniach kolejna 1/2 caba i jak do tej pory libido, erekcje, samopoczucie w normie.
Za tydzień lecę do Polski, ogarnę jakieś badania więc będę znów trochę mądrzejszy:)

pzdr


edit.
akurat ostatnio prolka była lekko ponad górną widelke , przed chwilą sprawdziłem, badania z 17go kwietnia więc ponad 2 miesiące temu.


Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2019-06-26 02:57:37
1

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dałem wczoraj połówkę, ale na razie bez zmian. Spałem w sumie z 10 godzin a dalej taki śpiący jestem że usnął bym od razu. To jest największy problem umnie teraz. Ciągle zmęczenie, zamulenie
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
acidm
lux ja bym nie zbijał prolki nigdy całkiem mimo brak zmian w samopoczuciu."W Encyclopedia of hormones opisano 100 funkcji prolaktyny, ale książka ta została wydana w 2003 roku, więc trzeba by dodać następne 50...".Prolka po coś jest nam dana ;) to że nie czujesz że Ci się coś dzieje nie znaczy że się nie dzieje.


Zbiłem eksperymentując ;).
Chciałem zobaczyć .
Pozatym cały czas w widełkach
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Cabaser pomógł, samopoczucie się poprawiło, jest znacznie większa ochota do działania. Zrobiłem jak doradziłeś Lux najpierw połówka za tydzień kolejna i za kolejny poleci trzecia. Później mam to odstawić rozumiem? I co za ile powtórzyć? Jak znowu samopoczucie zacznie się sypać?

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lec te trzy tyg po pół i zrób badania , zobaczy Jak to wyglada . Zrób e2 i prol


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-07-02 16:54:28
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No koniecznie badania bo pół co tydzień to może być za dużo. Ja się ciągle łapie na tym, że z cabem przesadze bo mi się wydaje, że... A później prl poniżej widełek.
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Badania robić dzień po cabie?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzychu79
No koniecznie badania bo pół co tydzień to może być za dużo. Ja się ciągle łapie na tym, że z cabem przesadze bo mi się wydaje, że... A później prl poniżej widełek.


Dlatego śmiem twierdzić z własnego doświadczenia , ze ja nie czuje różnicy poziomu tego hormonu . Nigdy tez nie przekroczyłem widełek , lecąc 600 czy 700 dd przez 30 week . Co innego progresteron który płata mi figle yebany
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek. Kiedy zaczac hcg.

Następny temat

2 CYKL W ŻYCIU

WHEY premium