SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl enan solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Spoko ze sie rozwija i ze sie dIeli wiedza.Za to szacun.Ale sporo baboli bylo kiedys, a odnosnie towari tu na forum kiedys byly jego posty ...po gramie bodajze testa wyniki slabiutkie..wiadomo jak jest z tymi wynikami ,od tego mamy temat odpowiedni no ale zeby po gramie byly jak po 200 mg ;) to raz dwa trenujac amatorsko i nie majac zbyd duzo miecha po co tyle soku?Kiedys tez z dsm-em o cos poszlo yo nagral film w ktorym ppoprostu mu ubliza.Slabiutko

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Co ma się nijak do tego, że pokazałem go jako jeden z "namacalnych" przykładów osób u których exe jak u Ryby nie działa.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Ma sie tak ze nie wiadomo czy byla to apteka

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Doszedłem do wniosku że to E2 nie jest przecież jakieś mocno wystrzelone. I chce dać jescze jedną szansę symexowi. Poleciał dziś cały tabs, jutro poprawie to samo i dalej poleci cały e3d. Po kilku tabsach zbadam jescze raz tym razem sam estradiol. Generalnie badania droższe od cyklu póki co.
Od tego tyg mam dłuższe treningi a robię je na czczo po pracy tylko bcaaa, kreatyna i aakg leci. I pod koniec już coś słabo mi się robiło. Wrażenie takie że początek hipki. Leciałem szybko do domu zjeść. Dziś to samo i po treningu sprawdziłem poziom cukru we krwi i wyszło 73 a w drugim po chwili 77. Także ok. Widać poprostu żołądek pusty i zmęczenie.
Wychodzę dalej z redukcji i dokładam kalorie, ale to wszystko jak kropla w morzu. Mam takie wraze że wrzucam to żarcie jak do rozpalonego pieca, po chwili już przepalone i pusto. Jescze kilka tyg i będzie pewnie ponad 4000 kcal wtedy może wkoncu się nasyce

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tak to jest z profilaktyką. Trochę tych środków i firm testowałem. Przy każdym starałem się robić rzetelne badania. Mimo, że wszystkie badania w Polsce to przez dwa lata sporo kasy poszło. Najwięcej to przy MK-677 3*badania IGF-1 i GH więcej niz sam towar na dwa miesiące U Ciebie dochodzą jeszcze te ceny, nie zazdroszczę

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
No dokładnie te ceny tutaj robią swoje. No ale zarabia się w ojro to na złotówki nie można przeliczać. I tak dobrze że jest gdzie zbadać. Bo w niektórych krajach nie ma wcale takiej możliwości.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Prawidłowe myślenie Choć przyznam, że ja nie narzekam zarabiają w ojro, a za badania płacąc w pln Okradam Niemców!
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Czyli odbierasz to co oni ukradli kiedyś

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Generalnie tak tyle, że podatki w de lecą, ale 90% zakopów robię u nas, ale w nie polskich sklepach... Trudno dociec kto tu kogo rucha :-/
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Żebyś wiedział że to nie takie proste. No ale to już polityka, a za tym zwykły zjadacz chleb nie koniecznie nadąża

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek. Kiedy zaczac hcg.

Następny temat

2 CYKL W ŻYCIU

WHEY premium