SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl co i jak???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
g4bb3r skad wiesz ze masz przerosniete serce? Co masz na mysli piszac "przerosniete"?



LIFTER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
omka to dobry steryd i nie rozumiem dlaczego jestescie do niego tak negatywnie nastawieni.( zachwalany na zachodzie i w USA). daje duze przyrosty a co za tym idzie spadki musza byc odpowiedznio wieksze, a to ze niektorym polowa spada po cyklu - przyczyna lezy w tym ze nieodblokowuja przysadki i jader.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
lifter wiem to poniewaz mialem robione dokladne badania
mam przerost lewej komory, co jest czeste u koksiarzy
dokladniej ci opowiem jak znajde wyniki tych badan, ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
Wiec jeśli mam 19 lat i takie tam już efekty to nie powinienem omki brać?? Wiec me mi napiszecie co jest równie dobre a mało szkodliwe (malo) to pojecie wzgledne..mniej lepiej brzmi. Napiszcie mi jakiś dobry a mniej szkodliwy co w bardzo malym stopniu dziala na serce. A omke chh dlatego chce brać bo moge mieć po 15 zł za 5 strzalów prosto z apteki.

Dzisiaj jestem maly jutro będe duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
znalazlem lifter, przepisze to co widnieje na kartce z wynikami badan serca:

UKG 2D , M-mode :

Jamy serca:
LV EDD/ESD (mm) : 50/33 ;
LA (mm) : 28 ;
AO (mm) : 28 ;
RV (mm) : 24.
Grubosc scian :
LVPW s/d (mm) : 15/11 ;
IVS s/d (mm) : 17/12.
Zastawki : morfologiczne prawidlowe.
Osierdzie : bez plynu
Kurczliwosc ogolna dobra . bez zaburzen odcinkowych.
EF : 70%

Cechy przerostu miesnia lewej komory jak w nadcisnieniu I/II st.



ja z tego nic nie rozumiem oprocz ostatniego zdania

to badanie wygladalo w ten sposob ze koles mi klatke posmarowal takim zelem i pozniej przystawial cos i bylo widac serducho na ekranie... mialem tez EKG, ale tego wykresu raczej nie przerysje tu
badanie to bylo robione po dwoch cyklach z wykorzystaniem omy (w drugim dodatkowo meta)

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
g4bb3r dlaczego uwazasz ze przerost lewej komory u ciebie zostal spowodowany Omka i lub meta?




LIFTER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Też nie wierzę w przerost spowodowany WW. środkami. Co do pierwszego postu to możesz wziąść ten omnadren w ilości 1amp. co 2 tygodnie, gwarantowane przyrosty.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
g4bb33r........ co ztego z ety masz przerosnieta komore :) chlopka ma 19 lat i niby ma nie brac omy ...nie strasz chlopaka :) lepiej nic nie pisz ..... ja bralem jak mialem 17 lat 15 omy i nic oczywiscie poza tradzikiem i tym ze po omie to sama woda ( nie polecam ) ..noo ale zeby zaraz komora sie powiekszala czy jak ty to nazywasz "pzrerosniete" serducho to jakis kit :).........a w lutym tego roku robilem sobie usg i wiem ze nic nie mam :) a omy lacznie wziolem 25 strzalow :)



pozdrawiam !!!!!!!!!!!

"""""No Women No Kids """"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
wiem ze przerost lewej komory jest czesto spotykany rownierz u osob cwiczacych na sucho, niby jego adaptacja dla zaistnialych warunkow, czytalem tak w jakiejs gazecie i powiedzial mi to tez ten lekarz co mi robil te badania, ale powiedzial ze wtedy przerost jest mniejszy niz w moim przypadku, wiec kazdy chyba na moim miejscu zaczalby sie doszukiwac wyjasnienia w SAA wczesniej wzietych, co nie?
jesli tak nie jest to bylbym wdzieczny za wyprowadzenie mnie z bledu

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
KzP to ze ty niby nic nie masz to nie znaczy ze nikt nie moze miec pamietaj, ze kazdy organizm jest inny

g4bb3r
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CLENBUTEROL

Następny temat

JAK, KIEDY, ILE?

WHEY premium