SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy Cykl po 10 latach treningu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5730

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
1-8 enan 250 e4d
6-11 metax 30ed

odblok solo clom 100 przez pierwsze 5 dni, 50 przez kolejne 16, wchodzisz zaraz po mecie.

Takie rozlozenie ma o wiele wiecej sensu, kick z mety jest w przypadku pierwszego i prostego cyklu absolutnie zbedny.
Bardziej istotne jest utrzymanie anabolizmu na koncu cyklu, stad meta na koncu

Jak masz jeszcze jakies pytanie to wal

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2009-08-31 14:10:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 357
a tak:

1-6 meta 20 ed
1-8 prop 50 e2d

taki mi polecono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8717
a ile masz lat bo ja tez moge napisac ze mam staz 10 lat i kontynuowac swoja bajke

VeB!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3194
Wg. mnie jeśli mówisz prawdę to na treningu nic nie robiłeś albo leciałeś w chooja. Osobiście nie wieże żeby przez 10 lat otrzymać takie wyniki. Bez obrazy mówię co myślę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
po 10 latach slabe wyniki siła siła musisz miedz stangacje od 8 lat :) moim zdaniem

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Kazdy robi co mu sie podoba, nie dla kazdego silownia jest priorytetem w zyciu, byc moze chodzil 10 lat reakreacyjnie, a byc moze od 3 zaczal powaznie cwiczyc. Nie ma to znaczenia, zawsze polowa postow na tym forum to pier.dolenie ze ktos nie nadaje sie na Mr Olimpia.
Nie macie nic sensownego do dodania to wypier.dalac ze spamem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2008 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23477
mam do ciebie prosbe nagraj filmik jak na francuza wywalasz 80kg w 6 powturzeniach
troche lpnie rozpisałes czemu meta na koniec na pocztatek na kicka zanim enan sie rozkreci

Zmieniony przez - S.Q.N w dniu 2009-08-31 14:39:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jeszcze konkurs zyczen...wam sie naprawde nudzi w chacie. Jak ktos klamie w ankiecie to na swoja odpowiedzialnosc, spamujecie tak, ze bym was wszystkich pobanowal.
Jak juz ochloniesz lekko z wrazenie, przyczytaj jeszcze raz moj post, jezeli sam nie potrafisz sie domyslec skad taka "lipna rozpiska".
Lipne to sa eskperci z dupy wasze "1-4 meta, 1-10 enan / 1-8 prop" dla absolutnie kazdego, copy / paste i post nabity.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2009-08-31 14:43:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Lipne to sa eskperci z dupy wasze "1-4 meta, 1-10 enan / 1-8 prop" dla absolutnie kazdego, copy / paste i post nabity."
No i za to daje soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dzieki Jestem tu ostatnio bardzo rzadko, bardziej dla smiechu, bo wiedzy tutaj za duzo nie uswiadczysz, chyba ze podbijesz na priva do ludzi, ktorzy naprawde cos robia w tym temacie.
90% to jakies popoluczny onetu, czy wp...kiedys jak ktos powiedzial, ze chce wystartowac w zawodach i mu polecilem cykl z baza na primie, z tesciem i winsem to sie dowiedzialem ze "lipa" bo "za duzo srodkow na pierwszy cykl"
Internetowi eksperci, ktorzy potrafia bez zrozumienia klepac to co wyczytali z ust jakiegos forumowego guru (ktory do tej pory pewnie juz 3 razy zmienil zdanie na ten temat ) sa niestety niezniszczalni na tym forum...

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2009-08-31 14:59:49
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

testo blend + boldenon (phoenix)

Następny temat

prop a sutki ...gino?

WHEY premium