SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy Cykl po 10 latach treningu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5729

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Hehehe Destruction Derby

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
Skoro napisałeś, że ćwiczysz 10 lat to zakładam, że masz conajmiej 25 lat. Na pierwszy cykl najlepszy byłby nandrol, ale to drogo i w dodatku niepewnie. Osobiście polecił bym Ci zatem na początek sam metanabol(najlepiej polski)25mg dziennie,2 tabletki po śniadaniu, jedną po obiedzie i 2 po kolacji. Do tego koniecznie essentiale forte lub polski odpowiednik esselliv. To że wątroba ma dużą zdolność do regeneracji to nie znaczy że można ją lekceważyć. Dlaczego essentiale forte? Bo te wszystkie hepatile i sylimarole są hoja warte. Wiem co mówię bo miałem "wirusowe zapalenie wątroby tybu B" w wyniku czego doznałem dość pokaźnego uszkodzenia wątroby obiawiającego się dużym podniesieniem enzymów wątrobowych. (AST) 187 U/L norma 5-40, (ALT) 168 U/L norma 5-40, a po 2 opakowaniak essentiale forte wszystko wróciło do normy. Proponuję brać 2 kapsułki po śniadaniu i 2 po kolacji. Poszukaj też w internecie informacji na temat aromatyzacji. Szczegółowe informacjie na temat metanabolu znajdziesz tutaj https://www.sfd.pl/*_*_*_WSZYSTKO_O_METANABOLU_*_*_*-t429641.html. Nie bież dłużej niż 4-5 tygodni. Życzę dużych przyrostów. P.S. Niezapomnij o białku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Powinni wprowadzic kategorie banu za glupote i bylo by z glowy Tylko ze forum by wtedy zdechlo niestety, za malo uzytkownikow by zostalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70553
Jestem tego samego zdania co Scorpio.

Połowa klepie bez sensu w klawiature samemu nic nigdy nie osiągając.
Jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia tylko sie wysmiewac potraficie to spójrzcie w lustra tylko sie nie posikajcie ze smiechu. Moze ma 41 w łapie na super zyle to nic bo spaslak 120 kg i25 %bf powie ze****owo bo zazy 80 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Na pierwszy cykl najlepszy byłby nandrol
Ja pier.dole kolejny. Oni to robia specjalnie chyba? Skad wysyp taki glabow w jednym temacie, to sie w pale nie miesci.
Po pierwsze: nandrolon/e
Po drugie faktycznie zayebisty pomysl, do tego jeszcze solo.
Niezapomnij o białku!
Pewnie im wiecej, tym lepiej, co?

MANIEK: tu jak nie napiszesz ze masz 100kg przy 8bf i przygotoujesz sie do Olimpii to nie dostaniesz zadnej odpowiedzi. Oczywiscie "eksperci" ktorzy takiemu zawodnikowi beda radzic swoja wiedze czerpia z netu i cwicza na jakis laweczkach za 200 zl w osiedlowych piwnicach...

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2009-08-31 15:14:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70553
Dokładnie Scorpio. Mozna tu policzyc na palcach uzytkowników którzy posiadają wiedze i chetnie pomogą. Reszta to tylko *******i i tyle. No coz dobrze ze choc jest kilku pozytywnych ludzi tu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
Rady dotyczące propa sa moim zdaniem sensowne. Bo to dobry srodek na pierwszy cykl. I jasne że zawsze ktoś po kimś powtarza - jeśli robi to z sensem i wie przynajmniej co pisze - to dobrze. Zgadzam się z opinią że wysyp głąbów - z każdego tematu i człowieka szukającego pomocy robią kibel...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Udzielać rad w zakresie przyjmoiwania anabolików, bądź co bądź niebezpiecznych leków powinni ludzie którzy je przyjmują i mają wiedzę praktyczną w tym zakresie. Powtarznie jest jak głuchy telefon. g**** się robi na końcu i może być to ze szkodą dla zdrowia oczekującego porady.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
Sorki w pośpiechu zjadłem /on/ powinien być nandrolon. Nie pisałem jak ma brać ponieważ uznałem to za bezsensowne skoro zaproponowałem coś innego. Białka 2-3 gramy na kilogram ciała, a ty Scorpio nie wyzywał wszystkich od głąbów bo to sportowe forum dyskusyjne a nie www.wyzywamysie.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
To jest Smieszne Forum Sportowe, gdzie banda kretynow (juz lepiej?) doradza ludziom o temacie, o ktorym nie ma pojecia.
Jakbys ktos mial nieszczescie cie posluchac i przybic solo nandro na pierwszy cykl do kogo mialby pozniej miec pretensje?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

testo blend + boldenon (phoenix)

Następny temat

prop a sutki ...gino?

WHEY premium