SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze zawody bokserskie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka mam za sobą prawie 2 tyg treningów boksu i spodobało mi się to. Wcześniej nie ćwiczyłem żadnych sw. I szybko łapie o co chodzi. Mam pytanie po jakim czasie trener zacznie brać na zawody? Oczywiście bym walczył z kimś o podobnych umiejętnościach i wadze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4220
Jak jakieś będą to powinien ogłosić, wtedy zainteresowani idą do niego, a on ich wpisuje, co do wagi, to zawsze są jakieś kategorie i walczy się z ludźmi wagi podobnej, co do umiejętności to jest różnie, raz na zawodach możesz mieć gościa co trenuje lat 10, a raz co trenuje miesiąc(nie ma zasady).

Zmieniony przez - azzaz w dniu 2012-11-04 17:31:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
zgadza się. niestety w boksie amatorskim nie ma tak, że wybiorą Ci kogoś kto będzie miał podobne umiejętności. będziesz wagowo odpowiadał to możesz dostać i średniaka i dobrego zawodnika. nie ma reguły

Zmieniony przez - dariusz222 w dniu 2012-11-04 17:51:08

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
dariusz - źle mówisz, na losowaniu jest tak, że trenerzy wybierają według oczywiście wagi wieku, ale głównie umiejętności. Jeżeli ktoś jest słabszy idzie ze słabszym boksować, jak ktoś lepszy to wiadomo - z lepszym. Wiem bo u nas tak przynajmniej na Dolnym Śląsku jest. pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4220
To jest raczej kwestia indywidualna zawodów, czasem masz tak, a czasem tak, nie zawsze masz zawody w których ustalając rozpiskę znają zawodników, często robią to zupełnie obcy ludzie.

Edit: A co do wagi to są chyba kategorie i raczej nie ma możliwości walczyć z kimś dużo cięższym lub lżejszym, bez względu na zdanie trenerów.

Zmieniony przez - azzaz w dniu 2012-11-04 21:15:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4656
Trenuje 2 tygodnie i już o zawodach myśli. Nie ma co, kozak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45900
no po 2 tyg to się nie spodziewaj cudów bo zapewne gardy dobrze nie trzymasz.to zależy jak kto przyswaja umiejętności.jedni pojadą po pół roku a drudzy po 2 latach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4220
Im wcześniej tym lepiej, ja jak jeszcze trenowałem tkd itf to oberwałem na 1 zawodach, ale dowiedziałem się z czym to się je, poćwiczyłem z wieloma różnymi osobami o wiele bardziej doświadczonymi o de mnie i zmotywowałem się ,do mocniejszych treningów, także im wcześniej, tym lepiej, ochraniacze są więc nie ma strachu, żednego morderstwa nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
słuchaj, jesli trener uzna ze jestes gotowy to to Cie napewno wezmie, a ze Ci sie wydaje ze idzie Ci dobrze to nie znaczy ze tak jest, wszystko weryfikuje spraing a pózniej walka,
jesli trener uzna ze jstes gotowy na pierwsza walke, to raczej bedziesz walczył na tzwPKB(pierwszy krok bokserski) gdzie bedziez miał przeciwnika bez walki lub do 5 walk, w tej samej kategori wagowej i wiekowej, lub trener moze Cie wziasc na wieksze zawody, chodz tez nie jakies super i od razu nie trafisz na jakiegos super zawodnika, bo czesto na tych duzych zawodach sa limity dotyczace minimum stoczonych walk przez zawodnika;) ale trenuj 2 tyg to jest nic;)
mnie trener wział po 6 miesiacac ciagłego treningu, a jak zaczołem to ciagle jezdrze, pamietaj, szybciej nie znaczy lepiej;)

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem, a jak one wyglądają tzn ile walk 1 zawodnik odbywa na 1 zawodach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
zależy od tego, ilu ma przeciwników w wadze.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiski gal na najbliższy miesiąc

Następny temat

Boks-strach przed ciosem

WHEY premium