SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy krok bokserski

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
j/w a mianowicie mam pytanie do bokserow jak u was wygladal 1 krok bokserki ja mam miec pod koniec listopada i jak sie dokladnie przygotowac wiem ze bede walczyl z gosciem co mial juz 4 walki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 534
jak trenujesz to najlepiej trenera zapytaj.ja bym ci radzil popracowac nad kondycja i psychika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nad tą psychiką będziesz pracował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
psycha jak sie cwiczy siedzisz przed lustrem i wmiawiac sobie ze jestem najlepszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 129
Ja miałem "pierwszy krok"na eliminacjach do olimpiady młodzieży i miałem walczyć z ponoc zupełnuym "maćkowiakiem" jak to powiedział mój trener zanim dowiedziałem się z kim będę walczył;)Potem jednak okazało się, że to nie był zupełny "maćkowiak", bo kolo boksował już wówcczas w lidze:( tak, że walkę ma przegrałem zdecydowanie... No cóż pierwszę śliwki robaczywki jak to mówią;)Potem było już lepiej:) (ważne, ze mi boksowania z głowy nie wybił;p)
Najważniejsze oczywiiście oprócz umiejhętności jest psychika:) A pzoatym to niesamowite uczucie jak wchodzisz do klatki:)

"Nie ważne z kim k***a zasypiasz, ważne z kim się budzisz;p"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakiej klatki?

To w klatce czy na ringu walczyłeś?

Jaka waga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
no mozna powiedziec ze to jest jak klatka ja ostatnio 1 raz w zyciu sparowalem na ringu i nie jest tak zle ale jak wszedl taki gosc co cwiczy 1.5 roku juz to tylko chodzilem po ringu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Chodziłeś i co robiłeś?

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 129
Dragon1987: walczyłem w ringu, zresztą wtedy mało kto słyszał o walkach w klatce A na ring użyłem określenia klatka, bo tak się żargonowa nazwa przyjęła u nas w klubie, w kórym wówczas trenowałem.
Walka zdecydowanie odbywała się w ringu (bokserskim, a nie w pierścieniu, żeby znów się ktoś o coś nie przyczepił )

"Nie ważne z kim k***a zasypiasz, ważne z kim się budzisz;p"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 129
Apropo wagi, bo zapomniałem w poprzednim poście podać To był ze mnie kawał schaba, bo to było całe 63,5 kilo żywej masy Znaczy się kategoria 63,5, bo na wadze miałem trochę mniej

"Nie ważne z kim k***a zasypiasz, ważne z kim się budzisz;p"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gruszka pomoc!!!

Następny temat

Kobieta z mężczyzną w ringu

WHEY premium