SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WASZE PIERWSZE ZAWODY...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
Tak nasunela sie mi mysl Jaki byl was pierwszy raz ?
Pierwsze zawody w ringu...Co wtedy odczuwaliscie ? Przed walka, w srodku walcki i po walce... ? Szczegolnie pierwsze odczucia jak jedzie do innego miasta...Co wzbudzali z pierwszego wrazenia rywale, a co po walce

Moj pierwszy start pamietam jako strach i trudno bylo mi go opanowac. W szczegolnosci gdy sie dowiedzialem o swoim przeciwniku, ze to zahartowany zawodnik Po wejsciu na ring rozbolala mnie glowa, samopoczucie fatalne, ale za to koledzy z klubu wspomagali. Pierwsza runda fatalna, ogolnie strach...az mialem ochote zrezygnowac z walki, przetrwalem pierwsza runde. Koledzy ciagle przy mnie, w drugiej juz bylo lepiej, ale zmeczenia dawalo sie w kosc w efekcie przegralem, ale w glebi duszy cieszylem sie. Wytrwalem 2 rundy po 2min z doswiadczonym zawodnikiem w ringu to bylo dla mnie cos ! Nie ukrywalem radosci, podziekowalem za walke i umowilismy na rewanz A ludzie ogolnie zajefajni Teraz nie moge sie doczekac kolejnego turnieju, a to juz niedlugo Czuje lekki strach, ale takze lekkie podniecenie i chec odegrania sie

TERAZ WASZA KOLEJ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
"i mozliwoscia uderzenia kolanami w zwarciu, bez naciagania na glowe."

Pierwsze słysze żeby w kicku waliło się kolanami. Że z lowem jest to wiem ale kolana? Co to za zawody?

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
ja wciaz czekam na moj pierwszy turniej i nie moge sie go doczekac!
startowalem(pare razy) wczesniej tylko w karate i to w kata(5 miejsce w polsce i 1 w powiacie) ale to zupelnie nie to samo(ale i tak raz bylem ostro zestresowany).



ps:ja chcialem taki temat zalozyc!

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
Mowi sie trudno... bylem szybszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1804
HE dobry temat.

1 Turnie na jakim bylem to byl III Puchar Polski Seniorow w TKD GTF bodajrze 2000rok. Startowalem w ukladach formalnych (zajalem 1 miejsce w kategorii do chyba 7, czy 6 kup [3-4 od konca w stoniach uczniowskich] :) ). Tu stoczylem tez 3 pierwsze swoje walki w semi (na przetarcie i obycie). 1 wygrana na punkty 7-5, druga jakos podobnie 8-5, trzecie przegrana dos sromotnie (koles wygral, a przegralem o wejscie do 1 czworki). Wiem, ze pokazalem sie z bardzo dobrej strony. W pierwszej walce pokonalem ponoc dos dobrego zawodnika kick-boksingu, zakladajac mu nero (kopniecie opadajace) na glowe. Duzo osob i sam przegrany sie interesowal, jak ja to zrobilem, ze w takim zwarciu zalozylem mu noge na lep. Do tej pory nie wiem jak to zrobilem... nie pamietam nic. Najlepiej pamietam walke przegrana, jak dostalem okrezne na glowe (w kasku bylem na szczescie) i ze mialem takiego nerwa przez to, ze w tym momencie mialem juz walke przegrana - emocje. reasumujac nie pamietam zabardz walk przegranych, dobrze pamietam walke przegrana i swoje bledy. B. dobra lekcja to byla dla mnie.
"Niewazne jakie masz wyszkolenie, wazne czy w walce bedziesz potrafil sie opanowac i je wykorzystac".

fight or die

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
"Niewazne jakie masz wyszkolenie, wazne czy w walce bedziesz potrafil sie opanowac i je wykorzystac"
Święte słowa SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
nikt wiecej na zawodach nie byl?????????

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
po jakim czasie trenowania byliscie na swoich pierwszych zawodach?

"Jesienią 1862r. wziąłem ośmiu ludzi i najechałem Meksyk" - Geronimo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2181
hehe ja pierwszy raz startowalem w lightcie i przegralem walke
z jakas kapa, co potem troszq bardziej doswiadczony kolega
z klubu usadzil na watrobe.
pierwszy raz na ringu to byla ciezka walka z zawodnikiem ze slowacji,
dobry fighter ciezka walka i tez przegralem ale 2:1.
heh i od tamtej pory zmienil mi sie stosunek do walk.
juz nie wychodze taki spiety, nie boje sie przeciwnika,
duzo mysle, stosuje duzo roznych technik i najwazniejsze nie cofam
sie do tylu to byl moj najwiekszy blad :)
w lightcie mam 15 wygranych walk pod rzad, w fullu 5 i w low 3.
poprostu trzeba opanowac nerwy, jak to sie uda zacznie wszystko wychodzic,
zmeczenie podczas bedzie mniejsze bo nie spinasz miesni z nerwow,
i wyniki lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3146
OO Ciekawy temat !! Wiec i ja opisze moje pierwsze zawody :D Byly to takie małe zawody ale że były to moje pierwsze to sie strasznie denerwowalem i za wszelka cene chcialem wygrac, poza tym naszykowalem sie na light contact, lecz kiedy dojechalismy na miejsce okazalo sie ze bede walczyl w semi !:/ Nie bylem w ogole przygotowany na ta formule i atakujac przeciwnika sam wchodzilem na jego ciosy :( i przegralem bo tylko ch chwile przerywali i mu punkty naliczali :( ale juz na nastepnych zawodach w lighcie z tym samym przeciwnikiem udalo mi sie wygrac ;]

"Carpe diem, quam minimum credula postero"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
Mnie po 2 latach kicka wyslali na full-contack Oczywiscie z low-kickiem i mozliwoscia uderzenia kolanami w zwarciu, bez naciagania na glowe. Werdykt 3:1 dla przeciwnika...No coz life is brutal
PS. Uwazam, ze lepszej nauki walki od zawodow nie ma...jak wrocilem i po przerwie zawalczylem ze znajomym (przed turniejem rowny poziom), po turnieju nie sprawial mi takich problemow jak przed. Czy u siebie tez zauwazyliscie poprawe po pierwszym turnieju ?

Zmieniony przez - Fong w dniu 2005-09-30 00:28:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1804
Zdecydowanie. Ale najlepszy jest efekt jak jest sie "na fali". Czeste sparingi, sparingi, sparingi, a potem walka:). Analiza bledow - eliminowanie, szukanie mocnych stron - dopieszczanie.

fight or die

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zewnętrzne częsci ud

Następny temat

Sosnowiec co ?

WHEY premium