SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze pierwsze walki an ringu :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
No panowie prosze o opisanie waszych pierwszych walk (głównei bokserskich ale inne tez mile widziane) napiszcie o swoim przeciwniku jaki był i woghule czy wygraliscie i ile walk miał wasz przeciwnik. Mnei za miesiąc czeka pierwsza walka nei na macie a na ringu juz się nei moge doczekac trenuje jak popi**rolony
PISZCIE SOGI BĘDĄ !!!!!

BORN TO RISE HELL
MEMBER OF DBZ TEAM !!!
LEARN TO THINK THEN TO FIGHT !
IM WIĘCEJ POTU NA TRENINGU TYM MNIEJ KRWI W WALCE !!!

human at sight,monster at heart

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Kozi,nie dziękuj,gdyż nie ma za co.Cieszy mnie to,że moje doświadczenia i rady z tego płynące przydadzą się komuś kto lubi tą dyscyplinę sportu.

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
moja pierwsza walka byla w poznaniu na olimpi "soboty bokserskie"
waga 67 kg wygrana 3 - 0 na punkty )) przeciwnik mial za soba ok 5-7 walk wszystkie wygrane (moj trener powiedzial ze to jego pierwsza i ze jest wydygany hhahaha zawsze tak mowil o przeciwnikach i to pomagalo !!!)
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4409 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
moja pierwsza walka bokserska nie była udana, walczyłem ze starszym o rok zawodnikiem, który mial na koncie juz ponad 20 walk.
przez całą walke robiłem wszystko, żeby nie dać się obić i wytrzymac do końca (starałem sie trzymać dystan lewymi prostymi). walke oczywiście przegrałem. ale wyszedłem z walki cały.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 938 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22598
Moja pierwsza walka na zawodach (nie boxerskich) była dość jednostronna. A mianowicie dzień wcześniej piłem z kolegami do 3 w nocy i przez to nie miałem kondycji i zapału.. Ale przegrałem przez wskazanie a nie przez ippon... Pozdrowienia!

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Mój pierwszy raz na ringu nie był w walce bokserskiej,lecz kickbokserskiej w 1994 roku.Była to walka pokazowa,która poprzedała walki bokserskie na Gwardii-Łódź/ŁPKS/.Miał to byc pokaz,ale zrobiła się tego jatka jako,że zbytnio poniosły nas emocje i obydwoje chcieliśmy wykazać swoją supremację na ringu.Strach,miękkie,ołowiane nogi przy wejściu na ring,te emocje zniknęły zaraz po pierwszym ciosie i przerodziły się w agresję,chęć pokazania siebie,chęc zwycięstwa za wszelką cenę.Ponieważ walka nie była punktowana,gdyż sędzia ringowy miał zadecydować o wyniku walki pokazowej pozwolilismy sobie we freworze walki na kilka znaczących fauli.Dostałem np. kolanem w twarz za co oddźwięczyłem się rzuceniem przeciwnikowi w nogi i wrzuceniem go między liny,gdzie okładałem go jak popadnie.Od pierwszej rundy nie szczędzilismy sobie uderzeń i nie było to punktowanie tylko walka dwóch "kogutów".Cios za cios,kopnięcie za kopnięcie.Prezentowaliśmy podobny poziom wyszkolenia,mielismy podobną wytrzymałość,szybkość,siłę uderzeń także walka była ciężka.W trzeciej rundzie tak się wystrzelaliśmy,że nie mielismy praktycznie siły w siebie uderzać.Ciosy szły tylko na głowę,a że zabrakło powera wygladało to tak jakbyśmy zadawali uderzenia w zwolnionym tempie.Nie było już mowy o unikach,blokowaniu było tylko uderzenie za uderzenie i walka o to,aby ten drugi padł w końcu na deski.Ciosy zadawalismy sobie ,aż do gongu.Nikt nie został znokautowany,bo zabrakło nam obydwu siły,aby zadać ten decydujący cios.Sędzia podniósł nam ręce do góry i orzekł remis co było słusznym werdyktem tej pokazowej walki.
Obydwaj byliśmy strasznie porozbijani.Jedno oko miałem tak napuchnięte,że nic na nie nie widziałem,a wargi miałem spuchnięte jak murzyn z afrykańskiego Kongo.Najgorszy był jednak ból głowy.Wieczorem nie mogłem spać tak miałem obity mózg.Ogólnie "fajne" sampoczucie.Teraz kiedy czasami oglądam na video swoje niektóre walki i wracam do tej pierwszej pokazowej zawsze śmieję się z tego i podziwiam nas wtedy jak pięknie blokowalismy ciosy twarzą.

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Gladiator SOG to się anzywa serce do walki

BORN TO RISE HELL
MEMBER OF DBZ TEAM !!!
LEARN TO THINK THEN TO FIGHT !
IM WIĘCEJ POTU NA TRENINGU TYM MNIEJ KRWI W WALCE !!!
1

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Według mnie w walce najważniejsze jest serce.Co z tego,że będziesz wyśmienitym technikiem,taktykiem jeśli w sytuacjach "ekstremalnych" będziesz się poddawać,zrezygnujesz z dalszej walki,strach zdominuje wolę zwycięstwa.Trzeba dążyć za wszelką cenę do wygranej,nie poddawać się nawet wtedy,gdy czujesz,że masz nogi jak z waty,a ręce tak ciężkie,że nie masz siły unieść ich do góry.Trzeba walczyć i wierzyć w zwycięstwo.Nigdy nie wychodź na ring wyobrażając sobie,że możesz przegrać.Nie dopuszczaj takiej myśli do swej świadomości,gdyż walczysz po to,aby zejśc z ringu jako zwycięzca,a nie przegrany.Włoż w to całe serce...
Weź sobie do serca taką sentencję,którą powtarzali gladiatorzy walczący na arenie-" dum spiro spero"-"nie tracę nadziei dopóki oddycham".
Gdy wyjdziesz na ring walcz ze wszystkich swoich sił,wkładając w to całe serce,maksymalne zaangażowanie i nie poddawaj się nigdy bez względu na to jaki kryzys bys przechodził podczas walki.

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
A nawet jesli przegrasz bedziesz wiedzial ze dales z siebie wszystko.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gladiator ale zes kazanie szczlelil SOG

Ojciec Chrzesny Mafii Bravo-Porady
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiesz jak mozesz powiedz co robic jak sobie radzic z porazka jak cos nie wyjdzie???

Ojciec Chrzesny Mafii Bravo-Porady

Keine Grenzen Keine Grenzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Nasze życie jest pasmem zwycięstw i porażek.Jeśli przegrasz walkę a dasz z siebie wszystko to odpowiedź dlaczego tak się stało jest niezwykle prosta.Przeciwnik widocznie ciężej i dłużej trenował od ciebie,wkładał w to więcej serca.Dobra powiesz,ale ja włożyłem w tą walkę całe swoje serce,walczyłem do ostatek swoich sił,więc dlaczego poniosłem porażkę.Otóż dlatego,że widocznie zbyt mało serca włożyłeś w trening.Następnym razem musisz sobie uświadomić pewien istotny fakt,a mianowicie,że powinieneś o wiele ciężej pracować na zwycięstwo niż twój potencjalny przeciwnik.Musisz wstawac wcześniej,biegać dalej,walić w worek dłużej i mocniej,a sparowac z bardziej wymagającymi partnerami.
Włoż całe swoje serce w trening,a następnie w walkę,a będą tego efekty.

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dział Militaria.

Następny temat

ZMIANA MODERATORA.

WHEY premium