SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza walka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47096

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1162
giezet a co to ta droga samuraja ?

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

<<<W walce wykonuj swe zadania bez emocji i nienawiści. Szanuj pokonanych przeciwników. Nie opuszczaj swych poległych i rannych kolegów, nigdy nie oddawaj swej broni!>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest to "Hagakure" zapiski zamuraja. Opis całej drogi jednego wędrujacego samuraja.Przekazuje on swoją filozofię życiową. Polecam.

"We wnętrzu psa czasami czai się tygrys".
"Samuraj bez grupy towarzyszy i bez konia nie jest wcale samurajem".
"Po przeczytaniu książek najlepiej jest je spalić lub wyrzucić."
"Mówienie ze spuszczonymi oczami jest uważane za niemęskie".
"Niemęskie jest chodzenie z dłońmi w kieszeniach hakamy."
"Mówiąc do kogoś oficjalnie lub nieoficjalnie, powinno się patrzeć słuchaczowi w oczy."

Łatwy trening ciężka wojna, ciężki trening łatwa wojna.

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W trzeciej klasie podstawówki zaliczłem swoje pierwsze walki.
1)Sąsiad 3 lata starszy na**er**lał mnie po ryju za to że zabrałem mu piłkę do tenisa. Wk**wi**m się i przy******liłem mu prostego w zęby. Starcił dolną i górną jedynkę. Ja miałem dwie śliwy pod oczami i farba mi ciekła mi z nasa.
2)tydzień po ww walce p**y**er**li**m gościowi o 2 lata starszemu gdy niechciał mnie wpóścić na palc zabaw. Rozwaliłem mu nos. Do dzisiaj ma problemy z naczyniami krwionaśnymi.
3)Gostek z mojej klasy rzycił we mnie puszką po lakierze do włosów. Podeszłem i sprzedałem bombę. On przyłorzył mi z puszki po mniędzy oczy i rozwalił skórę, a ja połamłem mu nos. Do dzisiaj mamy blizny.
Teraz nielubię się bić, i za dobrze nieumniem.
Mam prośbę: powiedzcie jaki cios można opanować w ciągu wakcji do obrony przed gościami co pakuję od 60 do 100 na klatę, a są nizsi(żeby był efektywny)?????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
to żart? czy chciałeś być śmieszny! Tak czy inaczej udało ci się!

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Doradca w dziale Combat/Samoobrona

Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1299 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3827
hehe
Dobre


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


Badam grunt pod stopami, gdzie mi k**wa z butami?

Pionek w <<<SFD FIGHT CLUB>>>

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie żartowłem!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 15 lat i wyciskam ledwo 55kg, należe do grupy którzy siedzą przed kompami całymi dniami. Na W-f praktycznie nie chodzą, a sam dział jest zatytuowany "Comabt/Samoobrana" i chcę dowiedziec się czy mogę opanować jakiś cios przez wakacje żeby rozłożyć gosków taki jak opisałem wcześniej???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
przyznaj się że to arty. Pozatym w "pierwszej walce" pisałeś o tym jak już za młodu gnoiłeś innych, więc w czym problem teraz?

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Doradca w dziale Combat/Samoobrona

Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kaluza siedź dalej przed kompem to bedziesz miał doskonałą koordynacje ruchową a wtedy możesz smiało zbic kolesia co 100 na klate bierze Czy myslisz, że siła wyciskania na klate ma coś wspólnego z walką ? Zastanów się nad tym.

Łatwy trening ciężka wojna, ciężki trening łatwa wojna.

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
giezet: to chyba jakiś zbanowany, co se jajca robi...

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Doradca w dziale Combat/Samoobrona

Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytania o luta-livere

Następny temat

Jak najlepiej uderzać?

WHEY premium