SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza przygoda z trenem - dobrze kombinuję

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
KLAJTA
Właśnie będę odpalał test E+dd+trena a.
ladnie :) a czemu test dlugi i deka a tren a?choc pewnie i tak ze 3razy w tyg cos wbijasz to zadna roznica heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
No wbijam sobie ed bo Meta inj leci A co do trena to wybrałem ace bo będę kończył mete i nie chce czekać aż tren e się rozkręci. Ale spoko mam też kilka pudełek trenu e na później, o ile go nie odpala w mixie z trenem a

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Zmotaj sobie mixa trena, ja robiłem teraz hexa + acet.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Narazie zrobiłem grubsze zakupy i mam off na zakupy od żony haha . Hexa lepiej się nadaje do tego mixa czy jak?

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Ja po prostu nie toleruję trena e 2x podchodziłem 2x odstawiłem po kilku tyg. Za to h/a malina

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Ja już testowałem tren a+e przeciwwskazań brak tak więc no... polecę chyba
1

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
W żadnym wypadku ja nie odwodzę Cię od tych planów ...pisałem o sobie, nie namawiałem na coś innego niż masz w planach.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Ok Pany.. po Świętach myślę że wleci susta+ bold więc chyba nie ma sensu kombinować teraz, dociagne 12 tyg plus na trenie. I tak jeszcze wiele lat i środków przede mną LOL, nie ma co popadać w łapczywość.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
No to niezła rakieta będzie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
krzykacz
No to niezła rakieta będzie

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Kiedyś myślałem że się nie uzależnię koksu. Ha ha

FLUCTUAT NEC MERGITUR

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietypowy problem przy pierwszym cyklu sterydowym

Następny temat

Enan + meta złe samopoczucie

WHEY premium