SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza przygoda z trenem - dobrze kombinuję

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Flooky
krzykacz
U mnie od lat leci taki schemat - podaję albo 2x week pon/czw albo 3x week pon/śr/pt. Łikend lub można potańczyć i nic we łbie sie nie miesza biłem wczoraj czy może jutro mam wtłoczyć towar ...także wbijaj pon/czw


Z tym mieszaniem we lbie to sie zgodze.... sam gubilem kiedy mam bicie jak bilem cyklicznie co pare dni . Wt Sobota - pn czw sie sprawdza


Ja jestem psychopatą i wszystko jest w kalendarzu na komórce, nie da się pomieszać ani zapomnieć, rano wyskakuje powiadomienie.

Gorszy temat że mnie dopadła jakaś infekcja, jestem słaby i płuca mnie bolą, i 5. dzień się faszeruję ibuprofenem zamiast dźwigać

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Mojego kumpla poskładało, gość niewiele ode mnie starszy płuca zalane do połowy na wózku siedzi zipie jakby zaraz miał zdechnąć. Dramat jak się na niego patrzy teraz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
krzykacz
Mojego kumpla poskładało, gość niewiele ode mnie starszy płuca zalane do połowy na wózku siedzi zipie jakby zaraz miał zdechnąć. Dramat jak się na niego patrzy teraz.

no nie, takiego dramatu nie ma, jestem tylko przeziębiony..

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Choroba pokonana, treningi przywrócone, pompa piękna.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Mellopl
Choroba pokonana, treningi przywrócone, pompa piękna.
Pytanko - żeby się nie podlać za bardzo i dla serce w dnie bez treningu (3) robię rano lekkie cardio. `Jest sens to robić na czczo i i łykać yohę?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16025 Napisanych postów 18021 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196278
Pewnie że jest sens ale czy joha działa prozdrowotnie na serce to nie wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
Ani yoha ani clen nie są prozdrowotne dla serca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Bezsenność po zejsciu z trenu i wejsciu na suste z deką? Miał ktoś?
Może to zbieg okoliczności z innymi sprawmi ale mam wrażenie żo dużo cieżej zasnąć.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
PhantomLord
Ani yoha ani clen nie są prozdrowotne dla serca.


To.prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Mellopl
Bezsenność po zejsciu z trenu i wejsciu na suste z deką? Miał ktoś?
Może to zbieg okoliczności z innymi sprawmi ale mam wrażenie żo dużo cieżej zasnąć.



Bardzo szybko interpretujesz pewne sprawy, za szybko... Pamiętasz jak po paru tyg ostrej bomby na trenie zaczęły się problemy z działaniem (jak Ty to określałeś)..? Pogadaliśmy, wyjaśniliśmy i okazało sie że jednak nadinterpretujesz swoje podejrzenia. Pewnie i tutaj chodzi o to samo.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietypowy problem przy pierwszym cyklu sterydowym

Następny temat

Enan + meta złe samopoczucie

WHEY premium