SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza przygoda z trenem - dobrze kombinuję

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
30mg raczej.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Kłopot się robi Panowiw. Siła bardzo idzie do góry ale stawy i ścięgna nie nadążają. Głównie łokcie - jest problem z ciężkimi wiosłowaniami, wyciskaniem.

Jak to ogarnąć? Przestać na chwilę progresować z ciężarem? Więcej dni off? Jeszcze inaczej?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ja bym przestal dokladac ciezar,jesli bedziesz go zbyt slabo czul robil wolniej powtorzenia i dokladniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
j/w, podnięta bierze góre - siła up, kg up ale technika pewnie kuleje. Ogarnij faze, więcej skupienia.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
Ja nadwyrężyłem łokcie francuskim wyciskaniem sztangi jak siła na metce mi skoczyla.
Spróbuj przy wyciskaniach sztange zamienić na hantle, zawsze trochę z ciężaru zejdziesz.
Przy tricepsie pomagał mi chwyt mlotkowy np prostowania na wyciągu z użyciem sznura, francuz hantlami leżąc chwyt mlotkowy.
Kilka miesięcy zajęło mi doprowadzenie stawów do porządku.
Czytałem że przy suscie retencja się zwiększyła więc ostrożnie z IA.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
PhantomLord
Czytałem że przy suscie retencja się zwiększyła więc ostrożnie z IA.
wg mnie akurat est ma male znaczenie,swoja najwieksza retencje niemalze jak ludzik Michelin mialem na propie a teraz juz ktorys tmraz robie redukcje na suscie zreszta estru juz od dawna nie zmienialem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
kamilplnk
PhantomLord
Czytałem że przy suscie retencja się zwiększyła więc ostrożnie z IA.
wg mnie akurat est ma male znaczenie,swoja najwieksza retencje niemalze jak ludzik Michelin mialem na propie a teraz juz ktorys tmraz robie redukcje na suscie zreszta estru juz od dawna nie zmienialem

Twierdzisz że zbyt niski poziom estrogenu ma małe znaczenie dla stawów?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
PhantomLord
kamilplnk
PhantomLord
Czytałem że przy suscie retencja się zwiększyła więc ostrożnie z IA.
wg mnie akurat est ma male znaczenie,swoja najwieksza retencje niemalze jak ludzik Michelin mialem na propie a teraz juz ktorys tmraz robie redukcje na suscie zreszta estru juz od dawna nie zmienialem

Twierdzisz że zbyt niski poziom estrogenu ma małe znaczenie dla stawów?
absolutnie,chodzi mi tylko o retencje ze nawet na propie mozna miec duuuuza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
kamilplnk
PhantomLord
kamilplnk
PhantomLord
Czytałem że przy suscie retencja się zwiększyła więc ostrożnie z IA.
wg mnie akurat est ma male znaczenie,swoja najwieksza retencje niemalze jak ludzik Michelin mialem na propie a teraz juz ktorys tmraz robie redukcje na suscie zreszta estru juz od dawna nie zmienialem

Twierdzisz że zbyt niski poziom estrogenu ma małe znaczenie dla stawów?
absolutnie,chodzi mi tylko o retencje ze nawet na propie mozna miec duuuuza

Autor tematu wspomniał że susta z deca go podlala stąd mój wpis o sustanonie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Trochę podlało ale znam już organizm na tyle że wiem że to raczej za dużo prostych węgli.
To typowo przeciążeniowe sprawy ze stawami, raczej niezwiązane z estro.

Krzykacz, masz pewnie rację z techniką. Fakt że mnie lekko ponosi i ostatnio się fiksuję żeby tylko wytargać chociaż 1 kg więcej co trening, wszystko na granicy upadku mięśniowego więc technika czasami lipna...

Phantom - to może też być temat francuza z dużym obciążeniem, rzeczywiście.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietypowy problem przy pierwszym cyklu sterydowym

Następny temat

Enan + meta złe samopoczucie

WHEY premium