SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza przygoda z trenem - dobrze kombinuję

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Mellopl
Nie mam po strzałach trenu a żadnych kłopotów typu kaszel czy palenie w płucach. Podobno te objawy nie są wyznacznikiem dobrego trenu. Jak to jest? To indywidalne, czyli niektórych łapie a innych nie, czy po prostu towar z różnych labów pod tym kątem jest różny?



Indywidualne. Leciałem tren z rok, było/nie było, czasami to samo po test jest. Zależy jak przybijesz, jak się czujesz tego konkretnego dnia czy momentu jak tłoczysz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Ja po sobie nic takiego nie zauważyłem, zdarzyło mi się raz zrobić ch**ową inj, i w połowie strzała gula w gardle parcie na kaszel i przyduszenie, jakbyś na chwile do sauny wszedł z dworu :D albo wszedł na kryty basen. wiedziałem co mnie czeka więc wyluzowałem się odczekałem chyba 2-3 min i po wszystkim. Także jeżeli nie masz żadnych objawów, to chyba nie musisz się martwić że wałek czy coś :D
Tym bardziej, że ludzie pisza że po teściu może być to samo.

Jedyne na co zwróciłem uwagę to po zmianie firmy, wcześniej leciałem firma X 100mg e2d teraz lece firma Y 50mg e2d.
Dzień po strzale z rana wyspany naładowany tak że bym wziął rzeczy pod pachę i pobiegł na siłke :D

Także j/w kwestia indywidualna, musisz znaleźć lab pod siebie :)



Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2018-03-13 10:56:31

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
ja sie nie zgodzę z ta indywidualną kwestią. Tren enan czy hexa praktycznie nigdy zdanego kaszlu. Wchodzę na acetata, i nagle co 3 iniekcja akcja ratunkowa z duszeniem. Acet jest specyficzny i zdecydowanie jest drażniący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Jak sięgam pamięcią to na tren mix h+a więcej miałem niepokoju niż na solo. Wcześniej na hexa Bałkan też solo też był spokój. Przy enanie nie wypowiem się bo odstawiłałem za każdym razem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Kaszel zdarza się nie tylko przy trenie, przy innych środkach również.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Taaa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Panowie, ale mówicie o kaszlu w ciągu dnia czy mówicie o kaszlu podczas/zaraz po inj ?

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Taki kaszel może się utrzymywać, nie tylko inj.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
To widzę ile ludzi tyle opinii, jeszcze jakiś czas temu na forum ktoś pisał, że nie istnieje coś takiego jak kaszel w ciągu dnia po trenie :D
Człowiek uczy się całe życie.

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Czasami, rzadko, jest mi słabo przy strzale (czegokolwiek) - podnosi mi się puls, robi mi się gorąco i ciemno przed czami. Ale czytałem że to czasami normalna reakcja układu współczulnego na uraz - ubicie igły. To nie jest psychologiczne, czysto fizjologiczna reakcja, bo ani się nie boję igły ani to nie jest związane z bólem. Podobno sporo ludzi tak ma. Może raz na 15 strzałów mi się to zdarza.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietypowy problem przy pierwszym cyklu sterydowym

Następny temat

Enan + meta złe samopoczucie

WHEY premium