SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl z trenem ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1869

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 572
Siema. Mam kilka pytań dotyczących mojego nadchodzącego cyklu będzie to mój czwarty cykl i nie wiem czy jest sens wchodzić na tren .
Planowany cykl to Prop, primobolan , tren . Nie wiem jak ulożyć sobie ten cykl . Wcześniejszy cykl to 20 ml prop i 20 ml masteron . Jak najlepiej zacząć tren i w jakich dawkach ? Celem cyklu jest złapanie paru kilo suchej masy i siła . Mój plan tygodniowy to 3 razy silownia i 5 razy sztuki walki mma bjj i boks .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 19495 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 112645
Na początek ankieta z podwieszonych.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1380
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3016 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40954
PalleHajs - nie rozpisuj jak nie masz pojęcia...

Ankieta!

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 318 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13286
Adamsky
PalleHajs - nie rozpisuj jak nie masz pojęcia...

Ankieta!

Racja. Tren to nie zabawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1380
Jasne przeciez tren jest tylko dla zawodowcow takich jak wy :D sorry pogorya zle ci rozpisalem wal metke solo jednak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1245 Napisanych postów 26434 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 298413
Pelle nie doradzaj nic bez ankiety

http://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html

autor niech zapozna się z linkiem i wklei ładnie wypełnioną ankietę, nie pomijając żadnych pozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 572
1. WIEK:23
2. WAGA:82
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:41
-klatka:119
-udo:
-talia:89
5. STAŻ NA SIŁOWNI:5 lat
6. DIETA:brak
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Cztery cykle pierwszy wino tabletki drugi 20 ml prop, trzeci 25ml wina, czwarty 20 ml prop i 20 ml masteron
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:Złapanie kilku kilo suchej masy i siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:rok
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):tendencja do tycia
13. STAN ZDROWIA:zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad: iedź...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ankieta wstawiona więc zadam pytanie jeszcze raz :)
Siema. Mam kilka pytań dotyczących mojego nadchodzącego cyklu będzie to mój czwarty cykl i nie wiem czy jest sens wchodzić na tren .
Planowany cykl to Prop, primobolan , tren . Nie wiem jak ulożyć sobie ten cykl . Wcześniejszy cykl to 20 ml prop i 20 ml masteron . Jak najlepiej zacząć tren i w jakich dawkach ? Celem cyklu jest złapanie paru kilo suchej masy i siła . Mój plan tygodniowy to 3 razy silownia i 5 razy sztuki walki mma bjj i boks .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 48018 Napisanych postów 295658 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1444092
dieta=brak z takim podejściem szkoda zdrowia i kasy na saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie mam okreslonej diety ale jem dobrze 4 do 5 posiłków dziennie na noc bez węgli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek

Następny temat

Stanonaxin

BF