SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza masa czy idzie w dobrym kierunku? Foto

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12064 Napisanych postów 160511 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234651
mozna zrobic tzw minicut
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 504
W sumie to nawet jakbym sie bardziej zalał to jakieś negatywny oprócz wyglądu? Będą problemy z redukcją?
Może poczekać do 85 kg i dam znać wtedy ze zdj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12064 Napisanych postów 160511 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234651
nie bedzie problemow, ale bedzie wiecej roboty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 504
Spróbuje podkręcić metabolizm jakieś interwały itp. i lecę z masą dalej zobaczymy jak będzie, waga na początku poszła szybko do góry a teraz tak ciężko mi przekroczyć to 80. Na czczo zawsze 79.8 czasem sie zdarzy 80, siła idzie do gory a masa w miejscu praktycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12064 Napisanych postów 160511 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234651
rob swoje, zobaczysz co bedzie, zdobędziesz doswiadczenie i wyciagniesz wnioski na przyszlosc, byc moze wszystko bedzie OKI

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wyciągaj na bierząco wnioski jak będziesz dalej masował zobaczysz że wpadło np. 2 kg a siły więcej nie ma i bardziej podlało to zmieniaj cele i nie ciągnij na siłę do tych 85 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 504
Czyli poki masa mi nie idzie a sila rosnie to powinienem sie cieszyc? :)

I taka gorna granica bfa ktorej raczej nie powinienem przekroczyc?



Zmieniony przez - Badkoma w dniu 2017-02-06 11:38:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 504
Badkoma
Czyli poki masa mi nie idzie a sila rosnie to powinienem sie cieszyc? :)

I taka gorna granica bfa ktorej raczej nie powinienem przekroczyc?
patrząc na foto luzem ile teraz może być z 20%?






Zmieniony przez - Badkoma w dniu 2017-02-06 11:38:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1677
Nie jestem tak doświadczony jak chłopaki, którzy się wcześniej wypowiadali ale temat czytałem 2 razy i do tej pory nie rozumiem dlaczego chwalą. Według mnie waga z 70>80 to praktycznie jest znów do zbicia na 70. A po ostatnich zdjęciach widać, że zupełnie nic z tej masy nie masz tylko ulało. Masa na bok i czas na redukcje by zrobić drogę do tej czystej masy. Kappa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12064 Napisanych postów 160511 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234651
jw jednak tez bym redukowal jak sie prezentuje to jak na foto wyzej, nie dobudujesz nic z tym bf-em juz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Body FAT a waga

Następny temat

Jak wkońcu z jakością białka?

WHEY premium