SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza masówka po dlugiej redukcji[PYTANKA]zagladac!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
dzięki ,już mam jedzonko na jutro gotowe ,wrzucę do jakiegoś pojemnika i zobaczymy co z tego wyjdzie ^^ mam nadzieję ze nie g#wno :D

ułożyłem dziś taka podstawówke (rozpiske)diety , taki 1 dzień , posiłki bedą wygladac zupelnie innaczej ,inna kolejnosc , inne polaczenie .
Korzystalem z moich szablonów i po prostu wrzucilem tyle t/b zeby sie zgadzalo. Oczywiscie produkty (b/t/ww) beda zmieniane .

WW ryz brazowy,bialy ,kasza gryczana prazona,ziemniaki mieso z indyka , wolowina , piers / rybki tylko dorsz , moze cos dodam jak mi przypasują walory smakowe (czekam na propo!) tluszcze głownie z oliwy , niedlugo "rama" out bo to raczej dobre zrodlo tluszczy nie jest

****Kwestia warzyw !****
Do 4 na 5 posiłkow warzywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
za ramę daj masło, to dobrym źródłem tłuszczu jest. przepisów szukaj w kuchni sfd.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
http://imageshack.us/photo/my-images/197/ddddddddddddddddddddd.png/

Tu jest ta rozpiska , rzuc okiem - jesli mozesz



EDIT :

Posiłek "owsiana" na razie wypada bo mleka zwykłego jeszcze nie probuje , poczekam na wyniki badan i wtedy sie zobaczy , wrzuce tam wodę zamiast tego mleka lub zastanowie sie nad sojowym

Zmieniony przez - esquiss w dniu 2013-01-08 19:42:11

Zmieniony przez - esquiss w dniu 2013-01-08 19:43:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
co myslisz Koniu??


/wbiłem soga za pomoc

Zmieniony przez - esquiss w dniu 2013-01-09 15:11:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
czy oliwa z oliwek na ktorej smaze jajecznice traci swoje wartosci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15069
jezeli chodzi o ilosc tluszczu to sie nie zmienia, jesli o wartosci prozdrowotne to lepiej unikac smazenia na tluszczach roslinnych a wybrac zwierzece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
ok ,dzieki , narazie jednak pozostane przy oliwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3198
wywalić ramę daj masło, kiełbachę wywal chyba że nie dasz rady jajek zjesc bez niej, możesz dołozyć twaróg na noc (jak lubisz)- tani zawsze to białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
podziekuje :D twarog beee + jak na razie nie moge go spozywac .

Masło juz kupione i na kanapki smaruje - jest calkiem ok , troche trudno smarowac ale daje rade :)
Bez kielby niby dam rade ale fakt ze malo mam przyjemnosci (jezeli chodzi o walory smakowe ofc )to taka jajecznica z kielbaska bardzo mi dogadza ^^

Co myslicie o tej przykladowej rozpisce? kilka postow wyżej ?

Dlaczego tak ważne jest aby najlepiej do kazdego posilku dawac warzywa ?

Czy w trakcie masówki moge robic np jeden dzien aeroby po treningowo ? Nie chce się zalać zbytnio :P

Moge rozdzielic sobie 2 obiady (np 1) cyc+kasza , 2) cyc+ryz na 3? bo po takiej wiekszej porcji (mowa o 100g ryzu/kaszy jestem strasznie "nagazowany"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
@REF
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla osoby ciężko pracującej fizycznie-murarz

Następny temat

Moja pierwsza dieta do oceny.

WHEY premium