SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza masa po pierwszej redukcji - jak najmożliwiej czysta!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Witam bardzo serdecznie.
A więc od lutego zrzuciłem około 20 kilo
Aktualnie 22 lata, 173cm. 75 kilo, bf 15%
Cel masa: od grudnia 2013 do lutego 2014
Zrzucenie 20 kilo kosztowało mnie sporo pracy i chciałbym jak najmożliwiej "czysto" zbudować mase.
Zacząłem cykl na kreatynie(pierwszy) aeroby 3x35min w tygodniu + 4 razy siłownia 1-1,5godz, dieta dopięta na ostatni guzik, 100% trzymania michy!
Zero ustępstw
Prosze tylko o rady i ocenę diety
Zapotrzebowanie około 2600, na redukcji było 2000-2200kcal teraz przyjmuje około 2800kcal
Chciałbym się nie zalać....pragnę coś zbudować,ale wiekszym priorytetem jest dla mnie to abym chodził dalej w tych samych spodniach :P Pozdrawiam i czekam na opinie. Endo 100%

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Troche zmodyfikowałem...wyrzuciłem c6 z sniadania skoro mam tam 5 jaj...po treningu wrzucam banana+kreatyna+c6, dorzuciłem jeszcze 20g makaronu obnizając tym samym białko kosztem podbitych węgli...to w końcu masa...i co sadzicie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dieta wygląda ok. Po prostu śledź swoją dietę i obserwuj organizm.

Tylko brakuje owoców. Warzywa rozumiem, że występują u Ciebie w diecie.
Mogą znajdować się w każdym posiłku, szczególnie te zielone.

Istotne jest to, żeby nie dawać organizmowi tych samych produktów
w dzień w dzień, urozmaicaj dietę, nie przyzwyczajaj ciała do wybranych składników odżywczych.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Warzywa oczywiście są...pominąłem :) mieszam tylko ryż/kasza/makaron pełno/ orzechy włoskie/migdały/jabłko/banan/kurczak/schab/wołowina i to by było na tyle jeśli chodzi o miksowanie. Lubie miec jasno narzucone reguły co, ile i jak i wtedy trzymam na 100% miche :) Czy bycie na + oznacza zawsze zalanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Świetnie. Jak najbardziej możesz budować jakościową masę bez 'zalewania się'
oczywiście po dłuższym czasie jakiś % tłuszczu zyskasz, ale cel jak najbardziej możliwy.

Analizowanie swojej diety, pilnowanie bilansu kcal
oraz cierpliwość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Dzięki wielkie za pomoc! i podniesienie na duchu :) Białko mam na dość wysokim poziomie co spowodowane jest tym żeby się właśnie nie 'zalać', grupa krwi to 0Rh-....i dlatego mam dość wysokie tłuszcze bo podobno ta właśnie grupa dobrze reaguje na tłuszcze i w stosunku do węgli może wystepować nawet 50/50. Prawda li to? Co sądzisz o moim rozkładzie BWT? Będzie pomocny w "czystszej" masie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Właściwie to białka masz nieco za dużo.
Węgle mógłbyś podbić, w końcu to energia.

Jak to mówiłem kwestia obserwacji organizmu, zauważysz, że coś się dzieję, wprowadzasz zmiany. Możesz manipulować makroskładnikami, jednego dnia podbijasz węglowodany, kolejnego tłuszcze. To wszystko polega na obserwacji, powtórzę się jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Jeszcze raz wielkie dzięki....Będę obserwował organizm i najwyżej coś zmieniał...zobacze jak to wygląda po pewnym czasie. Kolega łapię soga, a może ktoś coś ma jeszcze do powiedzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
W razie pytań pisz w tym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Ok będę obserwował i jak mnie coś będzie niepokoiło i bedę chciał coś zmienic będę pisał. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Witam. Mija dwa tygodnie na "nowej" diecie....dziś byłem na pomiarach i nie jest ciekawie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To znaczy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase prosze o ocene

Następny temat

Ocena diety na redukcje

WHEY premium