SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza dieta.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 146
Poczytałem trochę i stworzyłem swoją pierwszą dietę.
Moje dane:
Waga:61 kg
Wzrost:178cm
Wiek: 16 lat
W ostatnim czasie przytyłem 6kg.

Moja dieta:

Proszę o oceny, z góry dziękuje:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4904
Nie wiem na co Ci przy takim stażu kreatyna. Dieta i dobry to najważniejsze rzeczy, szczególnie przy początku przygody z siłownią. Zostaw sobie kreatynę na kiedyś, jeżeli z dobrą dietą i treningiem będziesz czuł, że masz stagnację. Bierz ją wtedy też na czczo 30 min przed 1 posiłkiem. Pamiętaj żeby brać ją cyklicznie- 2 miesiące, na tyle samo przerwy. Teraz o diecie:
Pos.1- ok, dodaj warzywa.
Pos.2- dodaj normalny posiłek tak jak posiłek 3 + warzywa
Pos.3- podziel orzechy na pół i wciśnij do posiłku 2. + warzywa
Posiłek przedtreningowy musi zawierać dużo węgli i białko. Proponuję 100g ryżu, 150g mięsa 1,5h przed treningiem.
Posiłek potreningowy to nie kreatyna- kreatyna to suplement. Odrazu po treningu zjedz banana, a po przyjściu do domu, 30-40min po treningu, zjedz posiłek taki jak przedtreningowy, zamiast tego '1,5h po treningu'
Ser twarogowy półtłusty zjedz właśnie jako ostatni posiłek, dodaj do niego zdrowe tłuszcze np tran, łyżkę oliwy z oliwek. Bilans B/T/W jest ok, widać że masz jako takie pojęcie, trzymaj się diety. Mówią, że lepiej opuścić jeden trening, niż jeden posiłek!

Zmieniony przez - abdou2 w dniu 2013-04-06 23:53:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 146
Dzięki wielkie! Bardzo pomogłeś:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4904
miło mi to słyszeć nie ma sprawy;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobra dieta?

Następny temat

redukcja tylko dla kumatych

WHEY premium