SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Picie alkoholu w sylwestra a trening

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11450

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15902
@@reizer@@ nie pij pisalem ci juz jak jestes na cyklu bo rano jak sie obôdzisz to mega spadki bedziesz mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15902
U mnie juz 2 flacha peka Powoli i powoli robi sie niebezpiecznie musi byc Basta do 22 bo jak tak dalej pôjdzie to padne przed czasem bO jeszcze szampana mam calego dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
to ty alkoholik jestes

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15902
Pije nie sam ... Przerwe zrobilem i czekolade zajadam od sasiadki starej babci dostalem co roku daje czekolade w sylwka . Dzisiaj na wszystko sobie pozwole bede jadl do 12 potem 3 szybkie i KO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
Poj**ało Cię człowieku po jednym szampanie ?

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 5707 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 133151
nie pij na czczo, trzeba podkladke mięsną zrobic



Należy okazać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
Recticel - pijesz i zdajesz nam relacje z tego ^^ ciekawe , napisz jak bedzie zgon ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Wrociłem własnie teraz. Byłem kierowca to dla mnie nie problem.
zrobilismy około 200km. Nie chce mi sie spac. nie pojde spac.
wypiłem duzo soków, i 5 kaw.:) czuje się wyśmienicie.
zaliczyłem Panienkę, nie mam z tym problemu było zayebiscie.
4 panny na 3 facetów. Niestety spac nie moglismy bo było podejżane ze nieznani faceci spia w chacie u starego.
no i nara i jestem :) pozder

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
A ja to mam normalnie 25 deko spadków, mój kot Karol 28!
Ale "ODROBI SIĘ"

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15902
No to widze sylwek sie udal - u mnie fatalnie sie skonczylo - czlowiek jak ma diete caly rok i potem w jeden dzien wszystko by chcial nadgonic z jedzeniem i piciem wszystko zachlannie .Wszystko bylo ok do czasu czekolady od sasiadki potem juz siedzialem na klopie do 12 - mysle sobie ze sasiadka mi wala podlozyla z ta czekolada bo jej raz nie poplewilem w Lato to napewno sie odegrala na mnie - he U mnie sie skonczylo na 3 Stoperanach i ok 12:30 juz kimalem . Mam nadzieje ze innym sie udalo Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie apropo siłki

Następny temat

Kalistenika (skazany na trening - zaprawa więzienna) vs siłownia

WHEY premium