SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Na sile Klatki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
Mam kumpla co cwiczy klatke w ten sposob:
3-4 razy w tygodniu klatka 4 serie po 8 powtorzen ,do tego rozpietki.
I tak od 2.5 miesiaca, zaczynalem od 80kg max 1 powt., teraz jest 110kg.
Dziwne, ale prawdziwe, nie ma prawie wogole regeneracji klatki, malo tego, gosc trenuje 3x w tygodniu pilke reczna po 2 godziny.Zadnej spacjalnej diety nie ma, inne miesnie tez czasem trenuje, ale nacisk glownie na klatke.

Nie wie po co to pisze, ale tak chcialem sie podzielic tym z wami ;]

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
aaa i zapomnialem dodac, gosc cwiczy wszystkie miesnie, ale nie ma jakiegos specjalnego treningu, poprostu robi to co akurat uwaza zeby zrobic;]albo czego jeszcze nie robil.wyglada naprawde niezle ogolnie mowiac i rzecz biorac.

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
nie wiem czemu ten post zostal przeniesiony tutaj, bo to nie chodzilo mi o napisanie tego jako ciekawostki, ale co o tym sadza inni, jakby ktos bylby zainteresowany to bym dokladniej opisal ten trening itd., ale najwyrazniej niektorzy tu obecni wiedza lepiej.

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
jest taki trening na klatke, cos podobnego do tego co Twoj kolega robi, jak znajde to zapodam, dzis nie mam czasu wiec jutro dostaniesz

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
on nie ma jakiegos specjalnego tteningu, np. wyciskajac 80kg, zaczynal serie robiac ciezarem 55kg i tak juz dokonca wyciskania na plaskiej.czyli 4 serie po 8 powt. 55kg.i co jakis cas dokladal 2.5kg.Ta sama zasada z barkami itd.Ale zapodal swoj trening, jestem ciekaw.To ze sie cwiczy klate 3-4 razy w tyg to ja wiem, wyciskacze chyba tak cwicza ;]

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
no wlasnie mowie o treningu na sile klatki, trojboistow niemieckich czy jakos tak jak znajde to zapodam, kiedys byklo w dziale trening ale nei moge znalezc:/

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

silka do oceny

Następny temat

kwiaty na siłowni? :>

WHEY premium