SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfect Body - 7 numer W SPRZEDAŻY JUŻ 3 STYCZNIA !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Na pewno źle szukaliśmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
widze ze wiekszosc jednak poluje na ME2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3125
Tylko massacra 2 tylko połowę porcji? he he i co mam z nią zrobić dokupić pewnie drugie takie same wydanie by mieć całą porcje :)Skoro nigdzie niema jednak i tak to szkoda czasu na szukanie albo tych próbek było o wiele mniej albo ten profil jest bardzo niepopularny i wszyscy kupowali tylko massacre 2. :) Ale profit to tez tylko połowę porcji takiego bulka można zrobić domowym sposobem a massacre raczej nie bardzo wiec chyba sobie nie kupie jednak .Czy wogle jest cos ciekawego w tym wydaniu może jak będzie gdzieś bez foli to zerknę bo czasy gdy się kupowało w ciemno gazetę już dawno minęły tym bardziej ze magazynów kulturystycznych jest pełno na rynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Probka to probka

Ale widac ze wszystkim sie nigdy nie dogodzi

Co do artykulow kilka osob juz wspominalo o niektorych
Bo mi pewno nie uwierzysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Sprzedawajcie Massacrę 2 z PB to będą zadowoleni

Ja tam już kupuje z przyzwyczajenia choć przyznam, że coraz mniej tekstów mnie ciekawi.

Zmieniony przez - garenge w dniu 2011-01-08 14:20:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Panowie, próbka ma 25 g, a egzemplarzy jest 20 tys. Łatwo obliczyć, że Oli sypnął pół tony proszku (500 kg). Powiedzmy sobie szczerze - od jakiej gazety sportowej dostaliśmy kiedyś podobny prezent...? Pewnie, gdyby do każdego egzemplarza było dodane pół kilo złota, też niektórzy kręciliby nosem.

Niecałe 7 zł. za tomik dobrych artów i smacznego szejka, to chyba niezbyt wygórowana cena.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przejrzałem 30 sztub PB w empiku i wszystko Profi mass, a polowałem na massacre
ale gitara za gadżet


Zmieniony przez - dymek07 w dniu 2011-01-08 15:27:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Jak ktoś chce massacry próbkę to przy większych zakupach albo wyjątkowym wdzięku dostanie ją w PBC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9478
Slabo, bardzo slabo

Niestety kazdy artykul sprowadza sie do konkluzji, ze ktorys z suplementow Olimpa jest NIEZBEDNY! Wezcie przyklad z MD, tez sponsorowana gazeta, a mimo to stronniczych artykulow sie nie uswiadczy, lansowania produktow FA rowniez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
pr0t, nie masz racji, a przynajmniej nie do końca. Owszem, jest to gazeta wydawana przez nutrifarm, więc jest pewne, że będzie produkty olimpu lansować, nic nowego. Poza tym w PB produkty te na dole są sugerowane, zawsze Ty jako czytelnik i osoba myślaca możesz wybrać zamiennik, lepszy lub gorszy, droższy lub tańszy, wszystko zależy od Ciebie.

Artykuły przynoszą (mi) sporo nowych wiadomośći, mimo tego, że sporo wiem(ale i tak mało:) ).
\

Co do próbek - jeżeli ktoś wydał 7zł, tylko dla próbki, to sorry ale jest głupi. TO jest tylko dodatek, nie poto się chyba kupuje gazetę? w koncu za 40zł mozna miec 20razy więcej profii massa, więc o co kaman?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIKOŁAJKA NASTRAJA SIĘ PRZED SYLWESTREM !

Następny temat

SYLWESTROWA MIKOŁAJKA TO OSTATNIA SZANSA !

WHEY premium